Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Możliwe
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Witam od dawna leczyłem się na OCD, brałem dużo leków z grupy SSRI itp, ostatnio przez dwa lata brałem Pregabaline w dawcę 300 mg oraz Depakine Chrono w dawcę 1000 mg do Września ubiegłego roku, Pregabaline odstawiłem w Maju, odstawiałem ją spokojnie od Stycznia, jakoś półtora tygodnia temu zaczęło się u mnie coś dziwnego, mam bezsenność, brak apetytu, depresje, mocno obniżone emocje, ledwo pije, co to może być, ten stan przechodzi jak wezmę Lorafen ale nie mogę całe życie brać Lorafenu, bo się uzależnię na razie wziąłem go dwa razy, obecnie biorę od tygodnia Effectin w dawcę 150 mg i Pregabaline w dawcę 150 mg ale nic na razie wielce się nie zmieniło co mogę zrobić? Do tego dochodzi brak zainteresowania kontaktem między ludzkim, niedawno temu miałem wypadek w pracy i brałem Clindamecynę, do tego jest mi zimno czy to już końcówka ?
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Ps. Ogólnie w kwestii polecanych specjalistów, którzy piszą dużo o schizofrenii, artykuły itp. to np. Prof. Jerzy Samochowiec-Szczecin, dr Sławomir Murawiec-Warszawa, prof. Gałecki Piotr-Łódź, prof. Misiak Błażej-Wrocław…i jeszcze na pewno wielu innych, ale jeżeli masz możliwość dotrzeć do któregoś z tego typu doświadczonych lekarzy,czy też związanych ze szpitalami to na pewno warto spróbować
9 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
@anonim2138 - nie jest ważne kim jesteś obecnie, bo masz 20 lat tylko fakt kim możesz być za ileś lat. Może więc zastanów się kim możesz być zamiast zamartwiać się kim jesteś :)
13 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Dziękuję za odpowiedzi. No właśnie twierdzi, że tamte testy zostały sfałszowane. Trzeciemu dziecku nie robił testów, twierdzi, że i tak by były przekupione na korzyść tej partnerki, która wg niego współpracowała z mafią. Z dziećmi kontakt marny, twierdzi, że matki utrudniają. Ta ostatnia go poblokowała - telefony, fb itp. , więc twierdzi, że nie będzie się z nią szarpał. No właśnie on bardzo chce dzieci, mówi, że wreszcie poznał uczciwą kobietę i chce mieć normalną rodzinę. W końcu ma już 42 lata. Dla mnie jest cudowny. Pytanie czy niepalenie marihuany pozwala mi czuć się bezpiecznie. Chyba, ze to prawda co mówi i po prostu miał pecha w życiu.
4 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Hej, czy Twój mąż oprócz leków uczestniczy również w terapii z psychoterapeutą? Oraz czy uważasz, że leki spowodowały, że nie jest czuły? Jeśli tak, to możliwe, że Twój mąż powinien je zmienić albo dawkę. Kolejne co może Wam pomóc to wspólna terapia dla par, która pozwoli zrozumieć perspektywę drugiej osoby. Tobie również pomogłaby własna terapia w tym trudnym momencie, w którym się znajdujesz. Pamiętaj, że na zachowania Twojej drugiej połówki wpływa choroba i on nie chce Cię ranić. Dużo siły i cierpliwości.
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
U mnie nie było skutków ubocznych. Po tygodniu była poprawa samopoczucia jednak trwało to niecałe dwa miesiące i znowu spadek więc zmieniłam lek. Niestety okazał się nie dla mnie
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Byłem u 3 psychiatrów , dostałem 4 różne leki w różnych dawkach i żaden nie pomógł . Jeden z psychiatrów stwierdził że mi nic nie pomoże , że przekaźniki w mózgu się uszkodziły.
4 komentarz
ostatni 1 dzień temu  
Reklama:
Reklama: