Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Jestem na L4 drugi tydzień do końca maja , pracuje w sklepie spożywczym. W pracy wiedzą że choruje na fobie spoleczna i na depresję. Mówią koleżanki że czekają na mnie. Pracuje w tej firmie dwa lata. W ostatnim czasie w pracy i poza nią non stop się stresowałam praca wydawało mi się że koleżanki knują coś i w ogóle lęk że non stop coś źle robię i przed ludźmi klientami również lęk. Teraz boje się powrotu do pracy nie ma dnia bym na e myślała o powrocie i na samą myśl ściska mnie w brzuchu i stresuje się. Non stop negatywnie myślę. Chce mi się płakać i uciec jak najdalej stąd. Czasem czuję się jak małe dziecko. Ogólnie chce pracować,ale boje się że będą na mnie klienci się dziwnie patrzeć i że w ogóle będzie źle. Mecze się samą sobą przepraszam, że was też mecze. Nie wiem czy w czerwcu już wracać do pracy czy przedluzyc zwolnienie. Pewnie o tym zadecyduje lekarka. Tylko nie wiem co będzie lepsze dłuższe zwolnienie czy szybszy powrót do pracy mimo że się boje.
1 komentarz
ostatni 6 godzin temu  
Czy to forum w ogóle żyje? Nikt nic nie odpowiada
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
[CYTAT] bobas_zabójca 12-02-2024, 22:22:39 Annam2221 zaliczyłaś już psychiatryk czy jeszcze nie? Ja męczę się od 20 lat. Mam zdiagnozowaną depresję nawracającą chociaż znachorzy właściwie nie są pewni co mi tak naprawdę jest. No i tak utrzymuję się na powierzchni, ale tylko ze strachu. A nuż okaże się, że faktycznie istnieje ten opisywany we wszystkich religiach świat pełen rozmaitych gadzin czyhających na duszę niegodziwca, który dopuścił się nielicencjonowanego przerwania życia, które otrzymał w leasingu? Ale ten lęk powoli ze mnie wycieka. Im mniej nadziei, tym mniej strachu.[/CYTAT] Byłam kilka razy głównie przed postawieniem diagnozy borderline a leczyli mnie na schizofrenie byłam królikiem doświadczalnym na testowanie leków psychotycznych. Napisz do mnie na priv powiem ci coś czego na forum nie chce mowic
8 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
[CYTAT] freshescape 15-08-2023, 15:18:08 :) . Jeśli jesteś kobietą która w żaden sposób nie chce urazić swojego partnera, to jak by wam nie wyszło to sie odezwij. Chętnie poznam ;)[/CYTAT] Wiem... zachowanie zupełnie niepodobne do kobiety haha będę to mieć na uwadze. Dziękuję
9 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Mam pytanie czy lekarz może psepisać dwa leki Sulpiryd i Elicea o tym samym skutku ubocznym mlekotok. Ja go dostałam i teraz się męczę.
20 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
Skonsultuj się z lekarzem. Jeżeli do swojego straciłeś zaufanie lub widzisz że to leczenie nie daje efektu możesz iść do innego. Do psychiatry nie trzeba skierowania możesz umówić się do kilku i poznać opinie i propozycje leczenia.
3 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
3 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Osoba przychodząca na warsztat np. do Janusza Sztencla przychodzi zazwyczaj z jakąś sprawą czy problemem do rozwiązania. Nie nastawia się, że będzie obrażana czy nieszanowana przez prowadzącego warsztat. Jeżeli prowadzący wykorzystuje swoją pozycję do załatwiania swoich osobistych spraw kosztem przypadkowych uczestników jego warsztatów to znaczy, że jest osobą nieetyczną i zapewne ma dużo problemów z sobą i swoim poczuciem wartości czym powinien zająć się w pierwszej kolejności nim zajmie się pracą z ludźmi. To jakim człowiekiem jest prowadzący to już powinien on sobie sam na to pytanie odpowiedzieć. Wiadomo, że w każdym zawodzie są ludzie na swoim miejscu i tacy na których trzeba szczególnie uważać. Przed tymi drugimi warto jest ostrzec innych, tak aby mogli wybrać kogoś bardziej profesjonalnego, na poziomie i etycznego.
210 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Reklama:
Reklama: