Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Posluchaj mnie Klaudio, to bardzo wazne. Ludzka psychika nie jest taka prosta, zeby mozna ja bylo opisac w kilku zdaniach forum. Tak, mozna chciec miec schizofrenie. To swiadczy tylko o tym jak bardzo cierpisz. Nie odbierz tego zle, ale 21 lat to wiek, w ktorym czesto wszystko sie wali. Rozumiem, ze przezywasz teraz bardzo silny stres i wolalabys nawet schizofrenie niz to cos, co jest nieznane i straszne. Nic o tobie nie wiemy. Nie wiemy, jaki konkretnie byl powod tego, ze twoje zycie sie zalamalo. Pytasz, czy mozna byc swiadomym tego, ze ma sie schizofrenie. Mysle, ze to dla tego, ze rownoczesnie chcialabys otrzymac wyjasnienie i sie go boisz. Tak, schizofrenia moze sie zaczac w wieku 21 lat, ale objawy ktore opisujesz moga swiadczyc rownie dobrze o tym, ze stres, z ktorym mierzysz sie w zyciu obecnie cie przerasta. Nie umiem rozwiazac tego problemu. Uwazam, ze jak najszybciej powinnas sie zwrocic do specjalisty. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale wazne, zebys w miare mozliwosci znalazla kogos, kto bedzie mial dla ciebie czas i w czasie rozmowy bedzie myslal o tobie a nie o sobie. Najwazniejsze jednak, zeby byl specjalista. To bardzo wazne dla twojego dalszego zycia. Sciskam palce, zeby ci sie udalo.
5 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
No cóż, na to bym raczej nie liczył.
67 komentarz
ostatni 11 dni temu  
Musisz uważać na słońce, gdy zażywasz dziurawiec. Nie odstawiaj leków od psychiatry jeśli czujesz się dobrze :)
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Cześć. Moim zdaniem powinieneś zgłosić się do pracownika ZUS zajmującego się rentami i emeryturami. Każda placówka ZUS ma konsultantów do których można się zgłosić i omówić swoją sytuację.
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Ale uważam że Twoja wskazówka ma sens, i chyba tylko Pan Bóg może mi pomóc i odmienić mój stan na lepszy.. Czy zechcesz mi odrobinę napisać o swojej historii i problemach do których doprowadził u Ciebie Coaxil ? Jakie masz doświadczenia z tym lekiem ?
20 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
bobas_zabojca nick adekwatny do treści które piszesz.. ifonka40 faktycznie branie psychotropów nie jest niczym dobrym i faktycznie lepiej pójść do Psychologa.. jeśli się znajdzie takiego/taką która wykonuje ten zawód z pełnym zaangażowaniem , ma wiedzę, podejście.. no troszkę tych składowych jest, a co do tego co napisałaś o 40min to diagnozy nawet po latach okazują się błędem, więc postawienie jej w 40min.. a co do leków i ich wypisywania to idąc do Psychiatry raczej chyba tego Ludzie oczekują, że jakiś lek lub leki zostaną wypisane.. teraz jest plaga chorób czy zaburzeń psychicznych, a czy coś w kontekście leczenia z kiedyś się zmieniło śmiem wątpić.. bobas z tym jednym może mieć rację firmy farmaceutyczne.. to wszystko to jedna wielka reakcja łańcuchowa.. ale daleko mi do stwierdzenia, że Pani ifonka się wstydzi Syna.. i ogólnie dlatego napisałem..
11 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
W takim stanie mu w niczym nie pomożesz. Zawiadom jego rodzinę, a jak nie bedzie reakcji to zgłosic na 112!
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Możliwe
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Reklama:
Reklama: