FORUM POST

« Powrót do forum

Odpowiedź

Temat: Schizofrenia dziecięca

2012-04-12 14:05:36

przez kredi

cytuj moderacja

Witam, jestem studentką WSP ZNP i piszę pracę licencjacką o schizofrenii dziecięcej, a konkretnie o sytuacji dziecka schizofrenicznego w rodzinie, szkole i społeczeństwie. Poszukuje rodziców dzieci ze schizofrenią, którzy zechcieliby, oczywiście anonimowo, opowiedzieć o trudnościach, z jakimi spotykają się na co dzień. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Proszę o kontakt: basioonya@wp.pl
Pozdrawiam

Odpowiedzi:

2012-04-14 08:47:31

przez gość

cytuj moderacja

a dlaczego nie maja odpowiadac na forum ? ;) choroba jak kazda inna ja bylam niezdiagnozowana w dziecinstwie mimo ze poczatki choroby byly, nie sprawialam zadych klopotow ...

2012-04-18 12:31:36

przez kredi

cytuj moderacja

Potrzebuje zrobić wywiad, mam konkretne pytania, więc na forum będzie trudno. W sumie przy badaniach typu studium przypadku zawsze opowiada się anonimowo, bo skupiamy się na badanym przypadku, a nie na jego danych socjodemograficznych smile

2012-05-16 15:06:41

przez gość

cytuj moderacja

Witam . Mam pytanie jak można stwierdzić lub wykluczyć schizofrenie u 3 latka.
Czy to że ojciec jest schizofrenikiem może mieć wpływ na chorobe dziecka.

2012-05-21 16:51:48

przez gość

cytuj moderacja

czy to forum jeszcze działa?

OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY
2014-11-03
2014-10-19
2014-10-12
2014-10-12

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Czym są objawy pozytywne schizofrenii?

Tzw. objawy pozytywne (inaczej wytwórcze), to halucynacje (omamy) i urojenia. Pacjent, którego dotknęły widzi, słyszy i odczuwa bodźce, które tak naprawdę nie działają na ich receptor, czyli słyszy coś,...

więcej