FORUM POST

« Powrót do forum

Odpowiedź

Temat: Schizofrenia dziecięca

2012-04-12 14:05:36

przez kredi

cytuj moderacja

Witam, jestem studentką WSP ZNP i piszę pracę licencjacką o schizofrenii dziecięcej, a konkretnie o sytuacji dziecka schizofrenicznego w rodzinie, szkole i społeczeństwie. Poszukuje rodziców dzieci ze schizofrenią, którzy zechcieliby, oczywiście anonimowo, opowiedzieć o trudnościach, z jakimi spotykają się na co dzień. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Proszę o kontakt: basioonya@wp.pl
Pozdrawiam

Odpowiedzi:

2012-04-14 08:47:31

przez gość

cytuj moderacja

a dlaczego nie maja odpowiadac na forum ? ;) choroba jak kazda inna ja bylam niezdiagnozowana w dziecinstwie mimo ze poczatki choroby byly, nie sprawialam zadych klopotow ...

2012-04-18 12:31:36

przez kredi

cytuj moderacja

Potrzebuje zrobić wywiad, mam konkretne pytania, więc na forum będzie trudno. W sumie przy badaniach typu studium przypadku zawsze opowiada się anonimowo, bo skupiamy się na badanym przypadku, a nie na jego danych socjodemograficznych smile

2012-05-16 15:06:41

przez gość

cytuj moderacja

Witam . Mam pytanie jak można stwierdzić lub wykluczyć schizofrenie u 3 latka.
Czy to że ojciec jest schizofrenikiem może mieć wpływ na chorobe dziecka.

2012-05-21 16:51:48

przez gość

cytuj moderacja

czy to forum jeszcze działa?

OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Jakie są szanse na uzyskanie poprawy?

Twoim obowiązkiem jest uważne spoglądanie w przyszłość. Oto perspektywy stojące przed osobami cierpiącymi na schizofrenię: Okresy dłuższych remisji, to znaczy czasu wolnego od objawów, występują średnio...

więcej