Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam. Moja mama od ponad roku zmaga się z ciężka depresja i alkoholizmem. Straciła z tego powodu prace. Ma stany lękowe, w kryzysowych sytuacjach sięga po alkohol. Co jakis czas chodzi do psychiatry, ma leki, próbujemy jej pomoc, bardzo ją wspieramy. Niestety niewiele to daje i srednio co miesiąc znów próbuje sobie pomoc alkoholem, szybko to przerywany jednak nie wiem już co robic. Nie umiem jej pomoc, chce by znów cieszyła się życiem lub chociaz miała do tego życia jakakolwiek chęć, zeby nie czuła się najgorsza. Czy ktoś z was poleci jakiegoś dobrego psychologa na terenie Krakowa? Może regularne wizyty pomogą jej na nowo uwierzyć w siebie i radzic sobie z problemami? Błagam o pomoc. Dziekuje.
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
bobas_zabojca nick adekwatny do treści które piszesz.. ifonka40 faktycznie branie psychotropów nie jest niczym dobrym i faktycznie lepiej pójść do Psychologa.. jeśli się znajdzie takiego/taką która wykonuje ten zawód z pełnym zaangażowaniem , ma wiedzę, podejście.. no troszkę tych składowych jest, a co do tego co napisałaś o 40min to diagnozy nawet po latach okazują się błędem, więc postawienie jej w 40min.. a co do leków i ich wypisywania to idąc do Psychiatry raczej chyba tego Ludzie oczekują, że jakiś lek lub leki zostaną wypisane.. teraz jest plaga chorób czy zaburzeń psychicznych, a czy coś w kontekście leczenia z kiedyś się zmieniło śmiem wątpić.. bobas z tym jednym może mieć rację firmy farmaceutyczne.. to wszystko to jedna wielka reakcja łańcuchowa.. ale daleko mi do stwierdzenia, że Pani ifonka się wstydzi Syna.. i ogólnie dlatego napisałem..
11 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
[CYTAT] sajko1234 05-01-2024, 10:59:17 Witam. Kupiłem ostatnio melatoninę 3 mg. Zazwyczaj w sprzedaży jest 1 mg. Wziąłem na noc i mój umysł doznał głębokiego relaxu podczas snu. Ze względu na to że w schizofrenii bardzo dużą rolę odgrywa kortyzol-hormon stresu tak tutaj go "zobojętniłem" -hormonem relaxu. Od tego czasu stosuję melatoninę. Nie czynię tego jednak codziennie-ponieważ stymulacja też musi występować . Jednak nie taka jak u chorego w patologicznym zakresie. Ponad to suplementowanie się w ten sposób może doprowadzić do zaprzestania własnej "produkcji" melatoniny przez organizm. Nie zapominać należy również o lekach przeciwpsychotycznych tak żeby nikt nie stwierdził nagle że od melatoninę jest zdrowy i zacznie błędnie oceniać doznania chorobowe. To może być niebezpieczne.Pozdrawiam.[/CYTAT]DODAM JESZCZE ŻE PONIEWAŻ MELATONINA TO HORMON SNU I RELAXU TO NIE NALEŻY SIĘ RELAXOWAĆ NP. PODCZAS PRZE CHODZENIA PRZEZ JEZDNIE. SAM MIAŁEM OSTATNIO TAK WYPADEK ŻE MAJĄC BURDEL W GŁOWIE PRAWIE NIE WSZZEDŁEM TIROWI POD KOŁA.
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Hej, a czemu tak to odbierasz, że Ciebie olał? Ja bym to odebrała jako miły gest, że myśli o Twoich finansach, a nie własnym zarobku. Jeżeli zależy Ci na prywatnej wizycie, to po prostu umów się u innego lekarza.
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Organizm potrzebuje trochę czasu na wyrównanie neuroprzekaźników po odstawieniu leku. Po dwóch tygodniach powinno przejść. Jeżeli nie przejdzie powinnaś skonsultować się ze swoim lekarzem, bo być może nadal potrzebujesz leków
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Ale uważam że Twoja wskazówka ma sens, i chyba tylko Pan Bóg może mi pomóc i odmienić mój stan na lepszy.. Czy zechcesz mi odrobinę napisać o swojej historii i problemach do których doprowadził u Ciebie Coaxil ? Jakie masz doświadczenia z tym lekiem ?
20 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Dziękuję za odpowiedzi. No właśnie twierdzi, że tamte testy zostały sfałszowane. Trzeciemu dziecku nie robił testów, twierdzi, że i tak by były przekupione na korzyść tej partnerki, która wg niego współpracowała z mafią. Z dziećmi kontakt marny, twierdzi, że matki utrudniają. Ta ostatnia go poblokowała - telefony, fb itp. , więc twierdzi, że nie będzie się z nią szarpał. No właśnie on bardzo chce dzieci, mówi, że wreszcie poznał uczciwą kobietę i chce mieć normalną rodzinę. W końcu ma już 42 lata. Dla mnie jest cudowny. Pytanie czy niepalenie marihuany pozwala mi czuć się bezpiecznie. Chyba, ze to prawda co mówi i po prostu miał pecha w życiu.
4 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Czesc czy ktoś wie jak elektrowstrząsy działają na libido ? Pytam głównie osoby, które już przeszły serie zabiegów. Ja przeszłam elektrowstrząsy i obecnie nie mam libida w ogóle choć minęło 10 lat od zabiegu. Poza tym w tym przez te 10 lat brałam neuroleptyki. Wiem, że leki też osłabiają libido. Teraz zmniejszyłam dawkę leku, ale nie wiem czy mi wróci libido. Ostatnio z leków brałam Solian dawka 400 mg i czułam się po nim źle jak otępiała, teraz biorę 100 ml od 7 dni i jest o wiele lepiej. Proszę o poważne odpowiedzi, Pozdrawiam wszystkich
6 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Reklama:
Reklama: