FORUM POST

« Powrót do forum

Odpowiedź

Temat: Czy wiecie o tym, ze....

2008-02-02 13:57:00

przez gość

cytuj moderacja

Czy wiecie o tym, ze od 60-ciu lat dziala bron psychotroniczna, ktora moze wplywac na ludzkie mozgi i cialo ?

HAARP, ktory zajmuje sie rowniez kontrola umyslu zostal zalozony w 1948 roku. Najpierw dzialal na ochotnikach, ktorzy byli oczipowani. Od 1956 roku moze dzialac na dowolnie wybranym czlowieku bez czipow. Taka bron ma Ameryka i Rosja. W 1954 roku oba te panstwa podpisaly umowe o tajnosci najnowszych technologi i kosmosie. Bron psychotroniczna jest uzywana potajemnie i swoim zasiegiem obejmuje caly swiat. Czesc ludzi zdaje sobie z tego sprawe, ze jest kontrolowana jakimis falami. Oni sa najczesciej leczeni psychiatrycznie i nikt nie daje wiary w ich opowiesci. Uzywanie broni psychotronicznej polega na wykorzystaniu fali radiowej, ktora penetruje ludzkie mozgi i ciala. W dzisiejszych czasach technika jest juz bardzo zaawansowana i dzieki tej fali z czlowiekiem mozna robic rozne rzeczy. Szukajcie wiadomosci na temat broni psychotronicznej. Na polskich stronach jest ich bardzo malo, ale na angielsko-jezycznych, niemieckich czy francuskich jest tych wiadomosci jeszcze sporo. Interesujcie sie tez bronia HAARP, ktora od bardzo dawna pracuje na ludzkich mozgach i cialach dla rozwoju przemyslu medycznego, ktory placi podatki i w kazdym panstwie sa z niego duze zyski. Moze to co sie z Wami dzieje, jest wywolane sztucznie i dlatego nie mozna tego wyleczyc ? Trzeba na ten temat rozmawiac z lekarzami. Wiekszosc z nich wie o istnieniu broni psychotronicznej, ale siedzi cicho, bo na tym zarabiaja.

Mam kilka artykulow po polsku na temat tej broni i moge je przeslac na e-mail. Moj adres : maryla@iinet.net.au

Zestaw patentow na przesylanie glosow do glowy : http://conspiracycentral.info/index.php?showtopic=5169

Odpowiedzi:

1

2

2008-02-01 01:23:00

przez gość

cytuj moderacja

dobra odkryje jedna z kart niechaj bedzie:

psychotronicy sa szkoleni w osrodkach szkoleniowych, najlepsze sa w anglii stanach i rosji, najznakomitszym jest ten w arizonie, wszystkie panstwa maja wspolny program szkoleniowy i co ciekawe nawet w czasach zimnej wojny rosja i stany porozumiewali sie na stopie pokojowej w sprawie psychotronizacji.

psychotronicy sa odpowiedzialni za zastosowanie BRONI PSYCHOTRONICZNEJ sa tez odpowiedzialni za wszelkie uklady z mediami i producentami TV. obecnie nie musza juz typowac przyszlych potencjalnie niebezpiecznych jednostek, z tego powodu ze bron psychotroniczna niezwykle ewoluowala. minely te czasy gdy psychotronicy musieli chodzic po szkolach ulicach przedszkolach lub latac sterowcami nad miastem i wypatrujac promieni aury psychotronicznej. obecnie za cala selekcje odpowiedzialna jest sama bron. owe fale bedace w ciaglym eterze tyliwizyjnym i radiowym same psychotronizuja jednostki stanowiace zagrozenie. kto nie oglada telewizji lub nie slucha radia. niema takich ludzi - chyba. zwyklego czlowieka owe fale zwyczajnie omina jego umysl nie jest napietnowany skaza. lecz kazdy kto stanowi swoja osoba jakikolwiek cien zagrozenia dla rodzaju ludzkiego poddany zostaje psychotronizacji adekwatnie do stopnia zagrozenia jakie moze stanowic. nastepnie popada w psychoze i faktycznie stanowi juz nie lada zagrozenie wiec zostaje ujety i poddany leczeniu - psychiczne kajdany i obserwacja do konca zycia - kolo sie zamyka. tak to wyglada.

jakies pytania - slucham uwaznie

PS zauwazylem ze rmf wysyla najmocniejsze fale psychotroniczne

a radiostacja najmniejsze lub wcale

2008-02-01 01:44:00

przez gość

cytuj moderacja

Kurka faktycznie cos w tym musi byc to RMF tez mi sie zawsze dziwne wydawalo, ale faktem tez jest ze dobra muzyke puszczaja i w podejzanie dobrej jakosci icon_cool.gif

2008-02-01 15:08:00

przez gość

cytuj moderacja

"RMF i fale psychotroniczne, psychotronicy latajacy sterowcami i wypatrujacy aury psychotronicznej"

Tego juz za wiele - Jesli sa tu jacys psychiatrzy prosze goscia namierzyc i zamknac w komorce na ziemniaki bo brednie jakie sadzi sa poza wszelka racjonalna miara akceptacji !

Tak wiec Trolu Psychotroniczny wniosek o przydanie Ci statusu debila wniosles na siebie sam.

Jak piszesz medrcu wielki - chory nie jestem, sledzony nie jestem, babcia placi za neostrade i dorwalem sie do internetu. nauczylem sie pisac takze 2h temu czy z nie?

kilka pierwszych robi z Ciebie buraka i kretyna, pozostale niestety mijaja sie z prawda i g..no w tej kwesti mozesz wiedziec schizofreniku *****.

Radze wyjdz z poduszka na dach swego bloku, urzadz sobie prywatny olimp wlasnej psychozy i czekaj az psychotronicy siekna Cie z nieba piorunem. Moze otrzezwiejesz zakuta pało!

Kazda z hipotez wystawia cie na posmiewisko idioto. Tak wiec bye bye

2008-02-01 19:02:00

przez gość

cytuj moderacja

a ty ty ty glupi jestes icon_cry.gif

psychotronicy istniejom icon_cry.gif

2008-02-01 22:48:00

przez gość

cytuj moderacja

ludzie ktorzy tutaj cos mowia maja choc resztki zdolnosci obeiketywnej oceny - tzn. maja psychoze, schorzenia, depresje ale potrafia na to spojrzec z boku, zdiagnozowac i widza problem

Ty problemu nie widzisz a to co bredzisz jest klinicznym przypadkiem pozytywnych objawow schizofrenii i odniesien przesladowczo-ksobnych i trzeba cie jak najpredzej zamknac.

Majaczysz cos o superzaawansowanych falach i technikach ukrytych w falach RMF, pierdzielisz jak struty o sledzeniu ze sterowcow, technikach kontroli poprzez leki ktore to techniki sa rzekomo we wladaniu mocarstw.

Czlowieku kimkolwiek jestes lecz sie bo az przykro cie sluchac. Na kazdym zdaniu, twierdzeniu i hipotezie jaka glosisz sie wywracasz bo zero w tym logiki i nawet nie potrafisz obronic logicznie tego co twierdziles w poprzednim poscie.

To jest choroba wiec sie lecz

2008-02-01 22:57:00

przez gość

cytuj moderacja

bucek jestas nikt cie nielubiac icon_cry.gif

2008-02-02 00:24:00

przez gość

cytuj moderacja

bucka na leczenie czas pokierować

2008-02-02 00:29:00

przez gość

cytuj moderacja

zgodzam sie w zupelnosci na leczenie bucefauta

2008-02-02 02:05:00

przez gość

cytuj moderacja

haha: rownanie buc kontra kretyn opetany bajkowa psychoza wypada zdecydowanie na korzysc buca. przynajmniej chodze po glebie, jestem racjonalny i wolny a nie do szpiku kosci jebniety.

tak wiec wali mnie opinia psychola, zreszta lepiej spie....alaj RMFu sluchac, bo jak robisz se przerwy, psychotronika przestaje dzialac na resztki twych zwoi mozgowych

2008-02-02 02:12:00

przez gość

cytuj moderacja

Pisząc " jestem racjonalny i wolny" wzbudzasz trwogę ! To chyba marzenia twoje,co? Być racjonalny, wolny, stąpać pewnie po glebie.........upsss POBUDKA!!!! real jest trochę bardziej bolesny w twoim przypadku! Psychoza ! icon_cool.gif

2008-02-02 08:00:00

przez gość

cytuj moderacja

broń psychotroniczna???

NIE!!!

nauka, doświadczenia, psychologia, badanie zachowań, reakcji człowieka, behavioryzma itd.

z tym bym się zgodził....

kto z tego korzysta???

to jest chyba ciekawsze pytanie....

2008-02-02 13:49:00

przez gość

cytuj moderacja

jak to kto caly swiat na tym skorzysta bo niebedzie wiecej hitlerow co najwyzej nieudolni terorysci zamroczeni narko gownem, a korzystaja z broni psychotronicznej specjalnie w tym cerlu szkoleni psychotronicy

2008-02-02 13:50:00

przez gość

cytuj moderacja

zabawne jest to forum. psychol z ostra paranoja sie wzial za pieprzenie a mechanizmy obronne ma tak mocne, ze za fakt iz na jego bajkach nie zostawiam suchej nitki mi wciska psychoze icon_smile.gif

Ta jestem racjonalny i wolny bo zyje, wybieram jak chce kieruje sie swoim rozumem biedne dziecko. Wieszam psy na bajkach o psychotronikach bo to Krolewna Sniezka z albumow dla dzieci. Pisz sobie dalej pierdoly, wypieraj, zaprzeczaj i kombinuj. Mam to naprawde gdzies, ch..j mozesz wiedziec i ch..a wiesz.

Dyskusja traci sens zlapany na nielogicznosci i kompletnych bzdurach chwytasz sie brzytwy, zarzucasz mi to na co sam cierpisz. No coz - takie zycie, wiec boj sie psychotronow daj swiadectwo swej wiary mnie to wali czy RMF Ci mozg gotuje czy skrzynka pocztowa na Interii czy piszczenie kota Twoich sasiadow haha

2008-02-02 13:57:00

przez gość

cytuj moderacja

skad wiesz o tym kocie nigdy nielubialem debilowatego fredka icon_eek.gif

1

2

OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Jakie są rodzaje zaburzeń schizofrenicznych?

Żeby rozpoznać schizofrenię jej objawy muszą być obecne przez pewien okres (1 miesiąc).

więcej