FORUM POST

« Powrót do forum

Odpowiedź

Temat: Czy każdy atak psychozy (w schizofreni) uszkadza jakoś mózg?

2011-05-04 18:40:36

przez gość

cytuj moderacja

Witajcie,

Czy to prawda że każdy atak psychozy np. po odstawieniu leków uszkadza mózg? ja zauważyłem u siebie że gorzej mi się rysuje i generalnie tworzy :( odstawiłem lek na pare dni i tylko cudem rodzice zauważyli że znowu świruję :( po wzięciu leków wszystko jest ok, ale ja za każdym razem jakby staję bardziej upośledzony lub mniejszy :( lubię rysować ale co raz trudniej mi wychodzi... to chyba prawda, czy schizofrenia jest rozpadem osobowości człowieka? jego zdolności naturalnych?

proszę o odpowiedź...ja czuję się dobrze na lekach ale po odstawieniu wszystko wraca...to koszmar!

Odpowiedzi:

2011-05-09 21:58:29

przez gość

cytuj moderacja

no więc to znowu ja :) byłem u lekarza psychiatry i zapytałem o to, podobno nic się nie uszkadza i jest to spowodowane tylko złym działaniem neuroprzekaźników...dopaminy czy czegoś tam...ja się na tym dziadostwie nie znam :( ! kto mi wymieni mózg!!!???

2011-05-12 22:51:13

przez gość

cytuj moderacja

biore leki 10 lat i najdluzej moge nie brac 2 dni bo swiruje. a do rysunku i malowania to teraz sie zmuszam, juz samo z siebie u mnie nie wystepuje. poprawnie ale dretwo. wszystko w ogole dretwo - ale to raczej schizofrenia nie leki. ale na pewno nie jestem w stanie odstawic

OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Jakie są rodzaje zaburzeń schizofrenicznych?

Żeby rozpoznać schizofrenię jej objawy muszą być obecne przez pewien okres (1 miesiąc).

więcej