FORUM POST

« Powrót do forum

Odpowiedź

Temat: Grupa wsparcia dla dzieci schizofreników - ktoś chętny?

2012-09-25 01:10:17

przez gość

cytuj moderacja

Witajcie,
jestem córką schizofreniczki (20 lat, obecnie Poznań) i, jak chyba każde dziecko osoby cierpiącej na to schorzenie, mam bardzo uciążliwy bagaż doświadczeń związanych z chorobą matki. Czuję potrzebę porozmawiania o nich w ramach spotkania towarzyskiego z kimś, kto bez wątpienia mnie zrozumie: z kimś w podobnej sytuacji. Chętnie wysłucham o czyichś odczuciach, wspomnieniach - i opowiem o własnych.
A zatem zwracam się do Was z pytaniem: czy są tutaj osoby chętne do założenia czegoś w rodzaju grupy wsparcia dla członków rodzin schizofreników?

Serdecznie pozdrawiam, piszcie! :)

Odpowiedzi:

2012-09-25 08:44:18

przez gość

cytuj moderacja

Nikt:D

2012-09-25 10:39:18

przez gość

cytuj moderacja

Polszy nikt nie popiera:D

2012-09-25 10:46:10

przez gość

cytuj moderacja

Ponadto macie kiepskich lekarzy w polszy:D(wiesz o czym pisze inwigilatorze)

2012-09-26 01:54:57

przez gość

cytuj moderacja

Maly biedny kraj(z ktorego wszyscy uciekaja,poza defektami mozgu),ze sterowanym(przez wiesniacka tlusta milicje) internetem.(z nie dzialajacym prawem karnym.
Muse alias house

2012-09-26 02:07:06

przez gość

cytuj moderacja

Ps:ale musisz sie nameczyc by wpisywac te wszystkie tematy na tym forum,a nie masz pojecia o schizofreni:D

2012-09-26 11:10:03

przez gość

cytuj moderacja

Schizofrenicy nie maja dzieci ty idioto z fikcji smolenksiej,pozdrow lecha na wczasach z ekipa

2012-10-01 11:05:40

przez gość

cytuj moderacja

brak mi słów.

2012-10-01 15:56:22

przez gość

cytuj moderacja

CYTAT: gość, 2012-10-01 11:05:40

brak mi słów.
Doradzam słownik:D

2012-10-07 21:19:27

przez gość

cytuj moderacja

witaj, jestem w takiej samej sytuacji jak Ty (ale w Warszawie, a Ty w Poznaniu) więc mogłybyśmy powymieniać się doświadczeniami np mailowo. Gdybyś była zainteresowana to napisz na forum to wyślę Ci mój adres mailowy albo podaj swój to się odezwę do Ciebie.
Pozdrawiam, Paulina

2012-12-15 20:04:50

przez gość

cytuj moderacja

witam,chętnie nawiąże kontakt z kimś kto mnie zrozumie.nie mam z kim porozmawiać na ten temat,nie moge juz wytrzymać z choroba mojej mamy... cry cry

2014-02-18 15:38:08

przez gość

cytuj moderacja

Witam,
mam na imię Dawid, pochodzę z Poznania,
jestem zainteresowany stworzeniem grupy wsparcia dla rodzin osób chorujących na schizofrenię. Mam w rodzinie dwie osoby chorujące na schizofrenię. Mam sporo doświadczenia. Obecnie jestem w trakcie studiów psychologicznych. Podaję maila: [email protected]
Pozdrawiam,
Dawid.

2014-02-20 15:47:21

przez gość

cytuj moderacja

CYTAT: gość, 2014-02-18 15:38:08

Witam,
mam na imię Dawid, pochodzę z Poznania,
jestem zainteresowany stworzeniem grupy wsparcia dla rodzin osób chorujących na schizofrenię. Mam w rodzinie dwie osoby chorujące na schizofrenię. Mam sporo doświadczenia. Obecnie jestem w trakcie studiów psychologicznych. Podaję maila: [email protected]
Pozdrawiam,
Dawid.
Hej, uważam, że stworzenie takiej grupy to bardzo potrzebne przedsięwzięcie. Można by zacząć od forum, grupy na fcb, itp. oczywiście pomoc psychologa byłaby bardzo wskazana ale niekoniecznie, czasem fajnie pogadac z kims kto wie jak to jest.

2014-02-20 16:11:59

przez gość

cytuj moderacja

Witam wszystkich,
tak się zagłebiając w temat, taka grupa wsparcia aby się przydała w każdym mieście, i uważam że to wcale nie takie trudne,znaleźć miejsce zaprosić do współpracy psychologa (najlepiej za darmo) rozpowszechnić info o grupie w gabinetach psychiatrycznych np myślę że lekarze by się zgodzili...............najtrudniejsza sprawa z chętnymi
PS jak ktoś chce pogadać i się wyżalić - daj cie znać na forum podam Wam moj kontakt
Karolina

2016-12-28 01:06:27

przez gość

cytuj moderacja

CYTAT: gość, 2014-02-20 16:11:59

Witam wszystkich,
tak się zagłebiając w temat, taka grupa wsparcia aby się przydała w każdym mieście, i uważam że to wcale nie takie trudne,znaleźć miejsce zaprosić do współpracy psychologa (najlepiej za darmo) rozpowszechnić info o grupie w gabinetach psychiatrycznych np myślę że lekarze by się zgodzili...............najtrudniejsza sprawa z chętnymi
PS jak ktoś chce pogadać i się wyżalić - daj cie znać na forum podam Wam moj kontakt
Karolina
I jak, udalo Wam sie zrobic taka grupe? Mieszkam w malym miescie, a bardzo bym chciała wziac udzial w czyms takim. Sylwia

OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Badanie EEG

Omawiane we wcześniejszych wydaniach Memo Wiadomości tomografia komputerowa i magnetyczny rezonans jądrowy należą do grupy badań, które uwidaczniają struktury mózgowe. Pokazują wzajemne ułożenie części ośrodkowego układu...

więcej