FORUM POST

« Powrót do forum

Odpowiedź

Temat: Rodzicielstwo osób chorych na schizofrenię - prośba o udział w badaniach

2012-10-08 21:31:52

przez rodziecielstwo

cytuj moderacja

Witamy Państwa!

Prowadzimy naukowe badania na temat rodzicielstwa osób chorujących na schizofrenię. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w wypełnieniu anonimowych ankiet skierowanych zarówno do rodziców z rozpoznaniem schizofrenii, jak i dzieci, których jedno lub oboje rodziców chorują na wyżej wymienioną chorobę. Celem ankiety jest uzyskanie informacji na temat pełnienia ról rodzicielskich przez osoby z rozpoznaniem schizofrenii oraz rodzajów wsparcia rodzinnego i społecznego w pełnieniu tych ról.

Jeżeli zechcielibyście Państwo pomóc w badaniu i wypełnić ankietę prosimy o kontakt na adres [email protected] lub poprzez forum.

Wypełnione przez Państwa ankiety są anonimowe i posłużą jedynie do celów badawczych. Po opracowaniu wyników chętnie je Państwu udostępnimy, jeżeli będziecie Państwo nimi zainteresowani.

Dziękujemy za zainteresowanie,
Kamila i Magda

Odpowiedzi:

2012-11-22 21:31:37

przez gość

cytuj moderacja

Dodaj jeszcze Wislaw i Zdzich i bedzie cala polsza wies tlusty milicjancie

OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Odstawianie leków uspokajających i nasennych

Leki uspokajające i nasenne (głównie z grupy benzodiazepin, rzadziej barbiturany), są środkami, które dzięki swojemu stosunkowo szybkiemu działaniu, polegającemu na zmniejszeniu nasilenia objawów lęku, niepokoju czy poprawie w zakresie...

więcej