FORUM POST

« Powrót do forum

Odpowiedź

Temat: Schizofrenik, nie biorący leków

2013-03-12 22:45:10

przez gość

cytuj moderacja

Witam mam pewien problem mój szwagier cierpi na schizofrenie paranoidalną od ładnych kilkunastu lat... Początkowo brał leki i było w porządku. Jednak od kilku lat z tego co ja wiem przynajmniej od 3 leków nie przyjmuje... Są okresy, że jest w miarę dobrze ale są również i takie właśnie to przerabiamy, że objawy się nasilają siedzi wiecznie w pokoju i wykłóca się nie wiem z kim.... Kilka może słów wyrwanych z kontekstu, ale zaniepokoiło mnie bo jak słyszę "... zabiję na smierć..." to dziwne myśli nasuwają mi się na myśl... boję się co może zrobić... Nawet kiedyś powiedział oficjalnie, że zabije pewną osobę bo się mu uznało że mu króliki kradnie mówiąc i tak mi nic nie zrobią... do lekarza nie chodzi bo jest "zdrowy" teściowa biega do rodzinnego żeby k***ę uzupełniać i bierze recepty, których i tak nie wykupuje bo On leków nie przyjmuje, a robi to dlatego że szwagier jest na rencie i żeby na kolejną komisję mieli podkładkę, że jednak się leczy.... Cała historia i sytuacje jakie się wydarzyły to temat rzeka.... Ale moje obawy są o dzieci boję się, że te głosy każą mu skrzywdzić moje dzieci mieszkamy w jednym domu i czasem siłą rzeczy, że dzieci zostają z dziadkami obawiam się, że On może im coś zrobić... Czy moje obawy są uzasadnione czy popadam w paranoję??

Odpowiedzi:

2013-03-13 09:00:22

przez gość

cytuj moderacja

ubeku przestań pisać swoje wypociny:D
jedyne co potraficie to prześladować schizofreników:D

2013-03-13 09:17:19

przez gość

2013-03-13 11:03:45

przez gość

cytuj moderacja

Bez komentarza..............

2013-03-13 12:10:06

przez gość

cytuj moderacja

CYTAT: gość, 2013-03-13 11:03:45

Bez komentarza..............
Dla osoby powyżej... Bawi Pana to? Bo mnie nie...

2013-03-13 16:48:17

przez gość

cytuj moderacja

nie pisz do siebie bo to żałosne,nikt na tą stronę po za mna nie wchodzi:D

Schizofrenik Unreal

2013-03-13 22:29:04

przez gość

cytuj moderacja

CYTAT: gość, 2013-03-13 16:48:17

Schizofrenik Unreal
Sam jesteś żałosny.......

2013-03-14 05:28:55

przez gość

cytuj moderacja

CYTAT: gość, 2013-03-13 22:29:04

Schizofrenik Unreal
Sam jesteś żałosny.......
zdziczały psie mass mediów:D
prześladuj ndal moje telefony wraz z skorumpownymi milicjantami:D
które boja się pozwu z mojej strony:D

2013-03-14 05:58:05

przez gość

2013-03-14 07:06:55

przez gość

cytuj moderacja

nikt waszych mass medii nie popiera więc piszecie sami te bdzety,kradniecie również pomysły niepełnosprawnych twierdząc że was popierają:D
prześladujecie ich telefony i kanały telewizji nocą,bo przeciez i tak was nikt nie popiera:D
również włamujecie się do ich komórek i nagrywacie ich podczas czynności prywatnych(onanizacji):D

Schizofrenik Unreal

2013-03-14 07:37:52

przez gość

cytuj moderacja

moja rodzine też prześladujesz ubecki matole:D

2013-03-22 08:12:30

przez gość

cytuj moderacja

Mam chora mame jedynie co moge poradzic to to aby sprobowac leki podawac tak aby nie wiedzial tzn w maselku na chlebie soku jakims owocowym az minie ostre nasilenie tej choroby ,my pewien czas tak podawalismy mamie az wrocila do wmiare normalnego stanu pozdrawiam

2013-03-22 09:11:24

przez gość

cytuj moderacja

Szwagier musiał by leczyc sie u psychiatry ,powinien dostac leki na urojenia moja mama przyjmuje ZOLAFREN 10 mg z grupy olanzapinum musicie mu je podac poniewaz moze dojsc do tragedi .My jak mama miala 3 lata temu nawrot mieszkalismy u niej i podawalismy w jedzeniu jak pisalam wczesniej ,pamietaj ze tym osobom jest wszystko obojetne maja swoj swiat i wierza w to co chca wierzyc .Obecnie moja mama jest w szpitalu bo twierdzi ze tata ja truje i chce sie jej pozbyc .Przezylam nie raz ciezkie chwile ale trzeba dalej zyc ,musisz byc silna i musicie mu pomoc.Uwazam ze potajemne podawanie leku by go wyciszylo i zmniejszylo urojenia .Tabletke rozgniesc na mial nozem na desce i wsypac do czegos nam tak doradzil psychiatra i pomoglo az mama doszla do siebie i zaczela brac sama.Nawroty nasilaja sie jesienia i wiosna ,tyle moge doradzic ,powodzenia.

2014-11-08 10:16:02

przez gość

cytuj moderacja

Schizofrenik Unreal
Awcależenie! cheesygrin

2015-02-12 16:58:57

przez gość

cytuj moderacja

Ten Pan ,jest opetany ,poszuka Mu Pan egzorcysty.

OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Jakie są szanse na uzyskanie poprawy?

Twoim obowiązkiem jest uważne spoglądanie w przyszłość. Oto perspektywy stojące przed osobami cierpiącymi na schizofrenię: Okresy dłuższych remisji, to znaczy czasu wolnego od objawów, występują średnio...

więcej