FORUM POST

« Powrót do forum

Odpowiedź

Temat: Obserwują mnie ukrytymi kamerami i naświetlają tają bronią pozaziemską. Pomocy!!!

2013-08-09 23:05:32

przez gość

cytuj moderacja

Ja już nie wytrzymuję, za moją ścianą przebywają agenci służb wywiadowczych prawdopodobnie Izraela. Naświetlają moją głowę i znają moje myśli, stosując na mnie broń w technologi pozaziemskiej. Moje głosy mówią mi że oni chcą na mnie eksperymentować a później zabić. Dzwonię po parę razy dziennie na policję i straż miejską, mówią że przyjadą a nie przyjeżdżają. Gdzie mam to zgłosić, jak żyć? Oni umieszczają w moim domu podsłuchy, które słyszę w nocy jak pikają wysyłając sygnał za ścianę i kamery których nie mogę zlokalizować. Zamówiłam firmę która lokalizuje podsłuchy i nic nie znaleźli. Ale ja dobrze wiem że oni ich przekupili i kazali milczeć, widziałam to po ich dziwnym wzroku jak na mnie patrzyli. Załatwiam się do słoików, które stawiam na oknie i otwieram jak wychodzę żeby zakazić tych agentów którzy mają okno obok. Jak żyć? Ja się wykończę. Mieszkam sama, mam 24 lata, rodzina mi kupiła mieszkanie i kazali się wyprowadzić a teraz nie utrzymują ze mną kontaktu. O co im chodzi, przecież jestem ich córką. Czemu mnie tak traktują. Powiedzcie co mam zrobić bo już nie wytrzymam.

Odpowiedzi:

2013-08-10 13:38:24

przez gość

cytuj moderacja

CYTAT: gość, 2013-08-09 23:05:32

Ja już nie wytrzymuję, za moją ścianą przebywają agenci służb wywiadowczych prawdopodobnie Izraela. Naświetlają moją głowę i znają moje myśli, stosując na mnie broń w technologi pozaziemskiej. Moje głosy mówią mi że oni chcą na mnie eksperymentować a później zabić. Dzwonię po parę razy dziennie na policję i straż miejską, mówią że przyjadą a nie przyjeżdżają. Gdzie mam to zgłosić, jak żyć? Oni umieszczają w moim domu podsłuchy, które słyszę w nocy jak pikają wysyłając sygnał za ścianę i kamery których nie mogę zlokalizować. Zamówiłam firmę która lokalizuje podsłuchy i nic nie znaleźli. Ale ja dobrze wiem że oni ich przekupili i kazali milczeć, widziałam to po ich dziwnym wzroku jak na mnie patrzyli. Załatwiam się do słoików, które stawiam na oknie i otwieram jak wychodzę żeby zakazić tych agentów którzy mają okno obok. Jak żyć? Ja się wykończę. Mieszkam sama, mam 24 lata, rodzina mi kupiła mieszkanie i kazali się wyprowadzić a teraz nie utrzymują ze mną kontaktu. O co im chodzi, przecież jestem ich córką. Czemu mnie tak traktują. Powiedzcie co mam zrobić bo już nie wytrzymam.
ten post wraz z jego zawartościa jednoznacznie stwierdza iż brak przymusowej aborcji w totalitaryżmie polszewickim szkodzi tobie i twojemu otoczeniu:D

Schizofrenik

2013-08-10 22:47:45

przez gość

cytuj moderacja

Zglos sie do lekarza psychiatry, szczerze doradzam jesli chcesz jeszcze normalnie pozyc. Powrotu do zdrowia zycze.

2013-08-11 22:32:01

przez gość

cytuj moderacja

CYTAT: gość, 2013-08-10 22:47:45

Zglos sie do lekarza psychiatry, szczerze doradzam jesli chcesz jeszcze normalnie pozyc. Powrotu do zdrowia zycze.
idż ścierwo sie uderz swój mały czerwony móżdżek i przestań wypisywać głupoty na temat naszych defektów mózgu,ponieważ Wielki Wódz Adolf Hitler wiedział iż czerwone bydło takie jak ty należy tępić :D

Schizofrenicy

2013-08-14 22:16:34

przez gość

cytuj moderacja

a co taka polszewicko-komunistyczna *** moze?
nie strasz nie strasz bo się posrasz w swój czerwony beret :D

Schizofrenik

2013-08-15 22:09:40

przez gość

cytuj moderacja

a defektu mózgu są nieuleczalne by Adolf Hitler
czerwony berecie :D

2013-08-30 20:24:13

przez mat

cytuj moderacja

Ja mam dokładnie to samo z tym ze nie sikam do"słoików"
błyski trzaski czytanie w myslach,watpliwe że to UFO ,sa satelity szpiegowskie ,samolociki(modele)z kamerkami zdalnie sterowane ,cała masa fal radiowych telewizyjnych komórkowych no i agenci którzy maja sprzet szpiegowski
tak że ja bym na nich srał! pozdrawiam

2013-08-31 23:52:38

przez gość

cytuj moderacja

CYTAT: mat, 2013-08-30 20:24:13

Ja mam dokładnie to samo z tym ze nie sikam do"słoików"
błyski trzaski czytanie w myslach,watpliwe że to UFO ,sa satelity szpiegowskie ,samolociki(modele)z kamerkami zdalnie sterowane ,cała masa fal radiowych telewizyjnych komórkowych no i agenci którzy maja sprzet szpiegowski
tak że ja bym na nich srał! pozdrawiam
i prześladujesz tym defekty mózgu czerwona szmato w europejskim obozie zagłady

Schizofrenicy

2014-06-02 16:52:29

przez gość

cytuj moderacja

CYTAT: gość, 2013-08-09 23:05:32

cieszysz się że niepełnosprawni srają do słoików:D

SS Schizophrenics

2014-07-12 19:38:19

przez jblazys

cytuj moderacja

To rozumie ale ja mam kolego oszucie podobne ale tym aż tak nieprzyjmuja się aż tak bo jestem cwiadom że nikt nic nie robi ci domu a to co ty mi tu piszeż z inymi to sykl znania mysli kazania to urojenie kosobowe czujecz się przesladowany nasladowna urojenia przesladowsze co do podsłuch nima tego i napewno nikt niedzwoni na policje powod syklu on i ona a ufo nie istnie jak dlamnie jestec desperacj po nieudanym związku

2014-07-15 12:18:42

przez gość

cytuj moderacja

CYTAT: jblazys, 2014-07-12 19:38:19

To rozumie ale ja mam kolego oszucie podobne ale tym aż tak nieprzyjmuja się aż tak bo jestem cwiadom że nikt nic nie robi ci domu a to co ty mi tu piszeż z inymi to sykl znania mysli kazania to urojenie kosobowe czujecz się przesladowany nasladowna urojenia przesladowsze co do podsłuch nima tego i napewno nikt niedzwoni na policje powod syklu on i ona a ufo nie istnie jak dlamnie jestec desperacj po nieudanym związku
ty tępa komuszo żydowksa dziwko:D

SS Schizophrenics

2014-11-08 10:12:28

przez gość

cytuj moderacja

Czy nie zaczęłaś się przypadkiem źle czuć niedługo
po przeprowadzce? Dlaczego uważasz, że agenci, którzy
Cię monitorują, to agenci Izraela właśnie? Czy MOSAD
może mieć do Ciebie jakieś pretensje? Dlaczego uważasz,
że oni Cię filmują? Skąd takie wrażenie? Dlaczego są-
dzisz, że słoik z moczem może kogokolwiek zainfekować?
Jeśli ktoś wchodzi do Twojego mieszkania, to pomogły
by raczej pungee-sticks cheesygrin
Pozdrawiam.

P.S. Polecam forum WWW.PSYCHOCAFE.PL

2020-12-19 05:55:31

przez gość

cytuj moderacja

Kochana znajdz sobie egzorcyste,mi pomogl. wink

OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Jak trudno znosić swoją chorobę?

Każda choroba, która dotyka człowieka wpływa na jego nastrój. Nawet wtedy, gdy jest to zwykły katar lub przeziębienie pacjenci zauważają obniżenie nastroju, ponieważ nie są w stanie...

więcej