FORUM POST

« Powrót do forum

Odpowiedź

Temat: Co to może być?

2013-11-19 16:53:22

przez gość

cytuj moderacja

Od dzieciństwa, aż do teraz mam tak że wyobrażam sobie że jestem kimś innym w dzieciństwie np interesowałem się zwierzętami to wydawało mi się że nim jestem, ale to było tylko w mojej głowie nie zwracałem na siebie uwagi moim zachowaniem, gdy byłem w liceum i zacząłem się interesować muzyką to wydawało mi się że jestem z nią jakoś zwiążany mieszkam w innym kraju itp, pamiętam ze zawsze z czymś sie utożsamiałem, potrafie siedzieć w pokoju oglądać np film i sobie wymyślać jakieś inne osobowości z czym jest mi dobrze, po chwili czuje niepokój bo mi coś nie pasuje i wtedy musze wymyślić coś innego aby sie uspokoić i znowu sie czuć dobrze. Gdy ktoś coś chce ode mnie np rodzic to czuje złość bo musze sie oderwać od tego świata i wejsć w realność. mam pytanie czy ktoś doświadczył czegoś podobnego i co to może oznacząć??

Odpowiedzi:

2013-11-20 11:16:53

przez gość

cytuj moderacja

znów propaganda czerwonej ciemnoty:D
a polsza to death camp:D

The Schizophrenics

2013-12-02 08:49:14

przez gość

cytuj moderacja

niech żyje komunistczna anty aborcyjna cenzura:D

The Schizophrenics

2013-12-02 10:20:18

przez gość

cytuj moderacja

"Jeden Defekt Jedna Aborcja" nowa kampania społeczna zwana również "nie jeden z was"

The Schizophrenics

2014-11-08 10:06:12

przez gość

cytuj moderacja

To oznacza, że jesteś artystycznie wrażliwy i że masz ogromną wyobraźnię. Niewykluczone, że nieðługo i/lub za jakiś czas zaczniesz np. pisać.... biggrin

OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Czy leki psychotropowe może przepisać tylko psychiatra?

Nie. Lekarze innych specjalności także mogą przepisywać leki psychotropowe.Ale z uwagi na wiedzę i praktykę opiekę nad pacjentami z zaburzeniami psychicznymi powinni sprawować lekarze psychiatrzy. Dopuszczalne jest natomiast przedłużanie...

więcej