FORUM POST

« Powrót do forum

Odpowiedź

Temat: Flora bakteryjna przewodu pokarmowego a nerwica i bezsenność.

2013-12-20 02:22:59

przez Apple1

cytuj moderacja

Nie od dziś wiadomo,że przewód pokarmowy człowieka wytwarza swoje własne neuroprzekaźniki,których rola jak na razie pozostaje niejasna,choć powoli pojawiają się doniesienia dotyczące w ogóle flory bakteryjnej, jako czegoś o wiele ważniejszego niż można by przypuszczać.Chciałam się podzielić swoimi doświadczeniami,które może pomogą komuś w walce z beznadziejnymi dolegliwościami takimi jak nerwica i bezsenność.
Od dłuższego czasu-kilka lat,jestem fanką czosnku,zjadałam go naprawdę sporo,kilka ząbków codziennie.W między czasie zmieniłam też neuroleptyk na Ketrel,ale czułam się po nim szczerze mówiąc źle-po każdej tabletce,dwa razy na dobę, strasznie mnie rozwalał-robiłam się strasznie śpiąca. Zasypiałam na stojąco,za to nocami nie spałam prawie wcale.I tak odkąd go dostałam.Cały czas jadłam jednak czosnek,który z punktu widzenia dnia dzisiejszego,przetruł mi florę bakteryjną.Przy okazji jakiś badań lekarz przepisaŁ mi probiotyk. Zaczęłam go zażywać i ...zaczęłam spać jak suseł.Zuypełnie normalnie.Do tego zniknęły objawy polekowe-senność,uczucie otępienia,brak koncentracji.Jest super.To tak w skrócie.Ale myślę,że moje doświadczenie może się przydać ludziom chorym na nerwice itp. Rozwiązanie długoletnich problemów może tkwić w źle skolonizowanej florze bakteryjnej przewodu pokarmowego.Czyli: najpierw przetruć -według mnie najlepiej czosnkiem,to co jest złe,a potem skolonizować na nowo przeciętnym probiotykiem. Polecam lekarzom leczącym nerwice i pacjentom z tym problemem-wolność może być na wyciągnięcie ręki,a metoda jest banalnie prosta.
PS.Dlaczego czosnek? Jest najbezpieczniejszy i ma bardzo szerokie spektrum działania.
Pozdrawiam.

Odpowiedzi:

2013-12-20 02:38:47

przez Apple1

cytuj moderacja

PS 2:Polecam artykuł z Onetu" W jaki sposób flora bakteryjna jelit pomaga w odchudzaniu".

2013-12-23 10:51:49

przez gość

cytuj moderacja

co dziwką sie poczeło dziwką pozostanie :D
Hail Hitler!

The Schizophrenics

2013-12-24 09:41:32

przez gość

cytuj moderacja

brudna czerwona polszewicka ściera,wraz z jej czerwonymi mediami niech nam żyje Adolf Hitler:D

2013-12-24 14:35:13

przez gość

cytuj moderacja

onet i swój tvn wsadż sobie w ***:D

2014-01-20 17:42:32

przez gość

cytuj moderacja

a na drzewach zamiast liści będą zdychać komuniści już jeden komuch niedawno zdechł czekamy nareszte czerwonej chołoty:D

The Schizophrenics

2014-01-23 02:38:11

przez Apple1

cytuj moderacja

I w schizofrenii też.

2014-01-23 17:13:51

przez gość

cytuj moderacja

CYTAT: Apple1, 2014-01-23 02:38:11

I w schizofrenii też.
jesteś zwykła ***:D

The Schizophrenics

2014-02-01 11:27:27

przez gość

cytuj moderacja

czerwona patologia polszewicka:D

OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Czy leki psychotropowe może przepisać tylko psychiatra?

Nie. Lekarze innych specjalności także mogą przepisywać leki psychotropowe.Ale z uwagi na wiedzę i praktykę opiekę nad pacjentami z zaburzeniami psychicznymi powinni sprawować lekarze psychiatrzy. Dopuszczalne jest natomiast przedłużanie...

więcej