FORUM POST

« Powrót do forum

Odpowiedź

Temat: Trzynaście lat i schizofrenia?

2014-03-31 17:48:50

przez gość

cytuj moderacja

Mam trzynaście lat. Od jakiegoś roku mam problemy z nauką, a zwłaszcza z zapamiętywaniem wzorów na lekcjach fizyki i wykonywaniem choćby prostych działań matematycznych. Uwielbiam zaś pisać opowiadania, jednakże moja polonistka twierdzi, iż są one nieco drastyczne jak na mój wiek. Bardzo lubię zamykać się w swym małym świecie - siedzieć sama w pokoju. A konkretniej - mieć święty spokój, słuchać mojego ukochanego Nightwishu lub Iron Maiden i zapominać o swoich problemach. Czasem, gdy kładę się spać, zdarza mi się słyszeć jakieś dziwne głosy. Szczególnie często prześladują mnie jakieś, na dłuższą metę okropnie irytujące i asłuchalne dźwięki, przypominające do złudzenia piszczące dzieci. Około 21 nasila się to, dlatego o tej godzinie bardzo niechętnie chodzę spać. Na szczęście rodzice zgadzają się, bym kładła się o godzinę później, choć tak naprawdę często jestem zmęczona. Jakieś pół miesiąca temu widziałam przy skrzynce na listy mężczyznę. Po chwili po prostu...hmm...zniknął? Niemożliwe przecież, by człowiek przemieszczał się z tak ogromną prędkością. Zamierzam udać się do psychologa, potem ew. lekarza psychiatry, ale na razie postanowiłam zapytać użytkowników tej strony, co myślą na mój temat. Tak więc - co sądzicie?

Odpowiedzi:

2014-03-31 17:53:38

przez gość

cytuj moderacja

Przypomniało mi się jeszcze jedno wydarzenie, a mianowicie przerwy szkolne - koleżanki zwracają mi uwagę, że stoję w dziwny sposób i dziwnie składam ręce, ale jestem już przyzwyczajona do tego zachowania. Podejrzewam u siebie schizofrenię katatoniczną, a napisałam również o tym, ponieważ może mieć duże znaczenie.

2014-04-02 10:15:52

przez gość

cytuj moderacja

jeszcze *** pieszesz:D

The Schizophrenics

2014-04-08 11:35:03

przez threat

cytuj moderacja

CYTAT: gość, 2014-03-31 17:48:50

Mam trzynaście lat. Od jakiegoś roku mam problemy z nauką, a zwłaszcza z zapamiętywaniem wzorów na lekcjach fizyki i wykonywaniem choćby prostych działań matematycznych. Uwielbiam zaś pisać opowiadania, jednakże moja polonistka twierdzi, iż są one nieco drastyczne jak na mój wiek. Bardzo lubię zamykać się w swym małym świecie - siedzieć sama w pokoju. A konkretniej - mieć święty spokój, słuchać mojego ukochanego Nightwishu lub Iron Maiden i zapominać o swoich problemach. Czasem, gdy kładę się spać, zdarza mi się słyszeć jakieś dziwne głosy. Szczególnie często prześladują mnie jakieś, na dłuższą metę okropnie irytujące i asłuchalne dźwięki, przypominające do złudzenia piszczące dzieci. Około 21 nasila się to, dlatego o tej godzinie bardzo niechętnie chodzę spać. Na szczęście rodzice zgadzają się, bym kładła się o godzinę później, choć tak naprawdę często jestem zmęczona. Jakieś pół miesiąca temu widziałam przy skrzynce na listy mężczyznę. Po chwili po prostu...hmm...zniknął? Niemożliwe przecież, by człowiek przemieszczał się z tak ogromną prędkością. Zamierzam udać się do psychologa, potem ew. lekarza psychiatry, ale na razie postanowiłam zapytać użytkowników tej strony, co myślą na mój temat. Tak więc - co sądzicie?
*** my wszyscy za aborcja jesteśmy więc po co te bzdety piszesz meksykańcu jak tu jak i na evocie gdzie rządi meksyk:D

2014-04-17 12:21:25

przez gość

cytuj moderacja

klaszczę i się smieję gdy zdychają komuniści:D

The Schizophrenics

2014-11-06 15:08:51

przez gość

cytuj moderacja

Tu chyba malo kto odpowiada. Polecam stronę www.psychocafe.pl

Pozdrawiam.

OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Czy depresja to słabość charakteru?

Masz obniżony nastój, utraciłeś zdolność do odczuwania radości, czujesz osłabienie i nadmierną męczliwość, które prowadzą do ograniczenia Twojej codziennej aktywności, masz coraz większe problemy z koncentracją uwagi i spaniem?...

więcej