FORUM POST

« Powrót do forum

Odpowiedź

Temat: Praca magisterska - prośba o pomoc

2014-05-11 16:44:44

przez gość

cytuj moderacja

Dzień dobry,

Jestem studentką 5 roku Psychologii i zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w badaniach do mojej pracy magisterskiej.

Tematem mojej pracy jest rola wsparcia, jakie otrzymują od swoich rodzin osoby cierpiące na schizofrenię. Jestem przekonana, że uzyskane w ten sposób dostarczą cennych informacji z zakresu psychoedukacji rodzin.

Badanie polega na wypełnieniu ankiety zarówno przez członka rodziny, jak i osobę ze zdiagnozowaną schizofrenią. Pragnę zaznaczyć, że ankiety są anonimowe, a zebrane w ten sposób dane wykorzystywane są jedynie w celach naukowych.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w badaniu proszę o kontakt na adres: [email protected]

Z góry dziękuję za wszelką pomoc

Odpowiedzi:

2014-05-22 09:21:19

przez gość

cytuj moderacja

CYTAT: gość, 2014-05-11 16:44:44

Dzień dobry,

Jestem studentką 5 roku Psychologii i zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w badaniach do mojej pracy magisterskiej.

Tematem mojej pracy jest rola wsparcia, jakie otrzymują od swoich rodzin osoby cierpiące na schizofrenię. Jestem przekonana, że uzyskane w ten sposób dostarczą cennych informacji z zakresu psychoedukacji rodzin.

Badanie polega na wypełnieniu ankiety zarówno przez członka rodziny, jak i osobę ze zdiagnozowaną schizofrenią. Pragnę zaznaczyć, że ankiety są anonimowe, a zebrane w ten sposób dane wykorzystywane są jedynie w celach naukowych.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w badaniu proszę o kontakt na adres: [email protected]

Z góry dziękuję za wszelką pomoc
Jaśmar ymryka *** czerwona ***:D

SS Schizophrenics

2014-06-25 14:28:31

przez meteor

cytuj moderacja

pomoc usa spróbuj "sęk w tym że..."-droga prosta wolna zależna myślowa.Pomoc

OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Jak trudno znosić swoją chorobę?

Każda choroba, która dotyka człowieka wpływa na jego nastrój. Nawet wtedy, gdy jest to zwykły katar lub przeziębienie pacjenci zauważają obniżenie nastroju, ponieważ nie są w stanie...

więcej