FORUM POST

« Powrót do forum

Odpowiedź

Temat: Pytanie w temacie cofnięcia ubezwłasnowolnienia

2014-05-22 20:45:08

przez faelwen

cytuj moderacja

Witam ,
Jestem Justyna i mam 19 lat , mam mamę u której stwierdzono schizofrenie i depresje ponad 6 lat temu .
Mój 30-sto letni brat jest jej kuratorem ponieważ jest ubezwłasnowolniona . To mały wstęp żeby zarysować sytuacje . Moja mama dysponowała dużą ilością pieniędzy i była współwłaścicielem posesji po rodzicach i dwóch domów na niej wraz z moim ojcem . Po wydaniu zgody przez moją mamę na dostęp dla mojego ojca do tych że pieniędzy okazało się że moja mama z nerwowej zmęczonej życiem kobiety stała się schizofreniczką . Tatuś wyszedł z pozwem do sądu o jej ubezwłasnowolnienie . Krótki czas potem zaopiekował się 2/3 pieniążków i został właścicielem posesji . Moja mama po męczarniach które przeszła nawet nie próbowała tego wszystkiego cofnąć do dziś . Brat dysponuje resztą pieniędzy . A ja się tym bardzo nie interesowałam bo uważałam że nic nie da się zrobić . Wiec wychodzę z pytaniem co można teraz zrobić ? Czy można odkręcić ubezwłasnowolnienie i przywrócić jej prawa ? Dzwoniłam do sądów w naszej okolicy ale w żadnym z nich nie mają akt dotyczących mojej mamy . Bardzo proszę o pomoc

Odpowiedzi:

1

2

2014-05-24 15:53:51

przez gość

cytuj moderacja

CYTAT: faelwen, 2014-05-22 20:45:08

Witam ,
Jestem Justyna i mam 19 lat , mam mamę u której stwierdzono schizofrenie i depresje ponad 6 lat temu .
Mój 30-sto letni brat jest jej kuratorem ponieważ jest ubezwłasnowolniona . To mały wstęp żeby zarysować sytuacje . Moja mama dysponowała dużą ilością pieniędzy i była współwłaścicielem posesji po rodzicach i dwóch domów na niej wraz z moim ojcem . Po wydaniu zgody przez moją mamę na dostęp dla mojego ojca do tych że pieniędzy okazało się że moja mama z nerwowej zmęczonej życiem kobiety stała się schizofreniczką . Tatuś wyszedł z pozwem do sądu o jej ubezwłasnowolnienie . Krótki czas potem zaopiekował się 2/3 pieniążków i został właścicielem posesji . Moja mama po męczarniach które przeszła nawet nie próbowała tego wszystkiego cofnąć do dziś . Brat dysponuje resztą pieniędzy . A ja się tym bardzo nie interesowałam bo uważałam że nic nie da się zrobić . Wiec wychodzę z pytaniem co można teraz zrobić ? Czy można odkręcić ubezwłasnowolnienie i przywrócić jej prawa ? Dzwoniłam do sądów w naszej okolicy ale w żadnym z nich nie mają akt dotyczących mojej mamy . Bardzo proszę o pomoc
schizofrenicy nie maja dzieci czerwona *** więc przestań wypisywać głupoty:D

SS Schizophrenics

2014-05-24 18:30:41

przez gość

cytuj moderacja

ŚMIERĆ ameryce!!!

SS Schizophrenics

2014-05-24 19:29:05

przez gość

cytuj moderacja

psychiatra/psycholog itp. = pasożyd:D

2014-05-24 19:29:29

przez gość

cytuj moderacja

aborcja jest ok:D

SS Schizophrenics

2014-05-24 22:03:40

przez gość

cytuj moderacja

masz odemnie zlewe dziwko z evota tylko z tych wpisów się smieję czerwona ***:D

SS Schizophrenic

2014-05-25 06:55:03

przez gość

cytuj moderacja

czemu tak póżno wstajesz czerwona suko z czerwonego evota,napisz coś jeszcze twe wypociny mnie śmieszą:D

SS Schizophrenic

2014-05-25 08:19:33

przez gość

cytuj moderacja

co jest czerwona suko z evota nie potrafisz nikomu dokopać słownie w swym czerwonym buraczanym polszewicko śmieciowskim języku?:D

SS Schizophrenics

2014-05-25 09:07:33

przez gość

cytuj moderacja

co tak cienko piszesz czerwona suko z czerwonego krzyżowego ciemnogrodzkiego ub:D

2014-05-25 09:31:16

przez gość

cytuj moderacja

czerwona suko wpadnij na jeden na jeden to ci kregosłup wyciągne z ciała:D

SS Schizophrenic

2014-05-25 09:47:00

przez gość

cytuj moderacja

Śmierć ameryce,google ,microsoft itp.:D

SS Schizophrenics

2014-05-25 11:34:12

przez gość

cytuj moderacja

na evot nie ma ani jednego schizofrenika bo nikt nie popiera czerwonych żydów!!! Zieg Hail !!!

SS Schizophrenics

2014-05-25 20:38:41

przez gość

cytuj moderacja

zdechł śwniniski jaruzel,czekamy na reszte zwłok czerwonej chołoty pokroju kaczorów i im podobnych:D

SS Schizophrenics

2014-05-28 13:22:55

przez gość

cytuj moderacja

do suki z evota ja nie jestem katolikem z religi wolę Jihad:D

SS Schizophrenics

2014-05-28 17:43:36

przez gość

cytuj moderacja

debil to twojej matce(czerwonej suczy jak ty) łechtaczkę przetrząsnął i tak powstałaś czerwona ***:D

SS Schizophrenics

2014-05-28 18:09:29

przez gość

cytuj moderacja

czerwona pejsata sucz robiąca dobrze małpą z zoo:d

SS Schizophrenics

2014-05-28 20:17:22

przez gość

cytuj moderacja

i'm sorry i didnt meant to hurt you,im just mad and funky:D

Schizophrenics

2014-06-02 09:02:01

przez gość

cytuj moderacja

czeronwa suka jak bolek,kaczyński,komorowski,tusk i reszta czerwonej chołoty.Śmierć komunistom!!!
Long Live The Name Of Adolf Hitler !!!!:D

SS Schizophrenic

2014-06-02 09:13:50

przez gość

cytuj moderacja

CYTAT: faelwen, 2014-05-22 20:45:08

Witam ,
czerwona suka tworząca wpisy na evocie podszywając sie pod moją osobę.NIKT nie popiera czerwonych komunistycznych mediów tvn,tvp,polsat itp.Śmierć czeronwj chołocie.Long Live The Name Of Adolf Hitler!!!
Śmierć czerwonym okupantom i ich czerwonym obozom zagłady w polsce!!!:D

SS Schizophrenic

2014-06-02 09:29:33

przez gość

cytuj moderacja

*** sprzedajnych czerwonych krzyżowców !!!
Long Live The Name Of Adolf Hitler!!!:D

SS Schizophrenic

2014-06-25 14:38:31

przez meteor

cytuj moderacja

dr. fizyki jądrowej
frown

1

2

OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Kiedy udać się do psychiatry?

Jak rozpoznać pierwszy epizod lub nawrót choroby? Czy osoba chora jest w stanie sama rozpoznać pojawienie się objawów?Niestety cechą wielu zaburzeń psychicznych jest brak krytycyzmu osoby chorej co do...

więcej