FORUM POST

« Powrót do forum

Odpowiedź

Temat: deoresja i ...

2014-06-30 13:37:35

przez gość

cytuj moderacja

witam, czy są tu osoby, podobne do mnie, które doznały epizodu schizofrenicznego ze skutkiem defektu shizofrenicznego..? (np. po zaangażowaniu emocjonalnym w nieudanym związku). .a teraz są same, ciężko im w pracy i w życiu, przezywają lęk przed przyszłością i maja dperesyjne myśli ..? i nie chcą obciążać swoim problemem najbliższych..
Ja jestem z Łodzi, mam 35 lat i szukam podobnych osób, z którymi mogłabym nawiązać kontakt - razem raźniej i ze zrozumieniem.. może wspólne spacery?
moj nr gg: 33782706

Odpowiedzi:

2014-07-01 13:16:06

przez gość

cytuj moderacja

CYTAT: gość, 2014-06-30 13:37:35

witam, czy są tu osoby, podobne do mnie, które doznały epizodu schizofrenicznego ze skutkiem defektu shizofrenicznego..? (np. po zaangażowaniu emocjonalnym w nieudanym związku). .a teraz są same, ciężko im w pracy i w życiu, przezywają lęk przed przyszłością i maja dperesyjne myśli ..? i nie chcą obciążać swoim problemem najbliższych..
Ja jestem z Łodzi, mam 35 lat i szukam podobnych osób, z którymi mogłabym nawiązać kontakt - razem raźniej i ze zrozumieniem.. może wspólne spacery?
moj nr gg: 33782706
i tak cie czerwona dziwko nikt nie czyta:D

SS Schizophrenics

2014-07-02 07:55:00

przez gość

cytuj moderacja

wszedzie wrzucsz swoich pseudo-schizofreników w swoich czerwonych mediach:D

2014-07-02 10:03:51

przez gość

cytuj moderacja

CYTAT: gość, 2014-07-02 07:55:00

wszedzie wrzucsz swoich pseudo-schizofreników w swoich czerwonych mediach:D
nie mają tego w sobie nie mam tego w sobie nie ma tego w sobie
nie są tacy nie jestem taka nie jest taki
nie byli tacy nie była taka nie był taki

Czuję się odpowiedzialna za schizofreników i za to żeby powiedzieć im ,że słówka ,którymi mówią doprowadzają do szaleństwa
A lekarze nie piszą tego osłabiając młodych ludzi ,niszcząc im rodziny ,życie prywatne, pracę,
doprowadzając ludzi do samobójstw ,cierpienia ,wykorzystując ludzką niewiedzę ,traktują ludzi co gówno ,którym wszystko można wcisnąć

Należą się nam ODSZKODOWANIA ZA przedłużanie leczenia ,za zabawę ludzkim życiem
DOŁĄCZ DO MNIE I WALCZ O SIEBIE WIĘZIENIA DLA LEKARZY I PIENIĄDZE ZA CIEPRPIENIE ,KTÓRE
MUSIELIŚMY PRZEJŚĆ
sprawa jest poważna ,gdyż słowami człowiek jest wstanie trwale uszkodzić siebie samego

ROZUMIEM JAKIE SĄ PRZYCZYNY SCHIZOFRENII,
ROZUMIEM OFIARY SCHIZOFRENII

Otóż ze zrozumieniem schizofrenii i opisaniem jej prawdziwych przyczyn jest duży problem.
We wszystkich portalach i książkach udostępnianych na rynku nie znalazłam prawdziwych informacji o schizofrenii i jej przyczynach.
Takie portale jak :

Fundacja Polski Instytut Otwartego Dialogu,

http://www.drogadosiebie.pl/schizofrenia/o_chorobie/charakterystyka/jakie_sa_przyczyny_schizofrenii

http://pl.wikipedia.org/wiki/Schizofrenia

http://schizofrenia.info.pl/
nie piszą prawdy o schizofrenii
Wytłumaczyć to mogę po pierwsze tym ,że chorobę to znają jedynie z obserwacji i dlatego nie potrafią obiektywnie i prawdziwie opisać przyczyn schizofrenii .
Po drugie niestety nie rozumieją schizofrenika i schizofreników .Zamiast wspierać pacjenta ,
zrozumieć problemy pacjenta , wspierają rodziny ofiar schizofrenii .W większości przypadków właśnie te rodziny są oprawcami własnych dzieci ,które wychowują na schizofreników.
Często czytam ,że pogląd o tym ,że to rodzina doprowadziła dziecko do schizofrenii jest nieaktualną bajką i w tej chwili odchodzi się od tej teorii ,bo jest błędna.
Jednakże ja nie odnalazłam żadnej literatury z tamtych lat ,które pisały by o tym jak rodzina upośledza własne dziecko ani w dawnej literaturze dla lekarzy ,ani na portalach internetowych.
Nie wiem skąd te założenia, że kiedyś ,czyli kiedy 50 lat wcześniej ,100 lat wcześniej ,istniała taka
teoria o schizofrenii (którą uważam za słuszną i zasadną).
Inna bardzo ważną informacją ,której brakuje jest ta ,w jaki sposób upośledzano dziecko ,jakie były motywy lekarzy uznających rodziny pacjentów za główno przyczynę chorób psychicznych. Nie napisano dokładnie jakie działanie rodzin na szkodę pacjentów ,doprowadzały osoby zdiagnozowane jako schizofreników do zaburzeń w postrzeganiu rzeczywistości i upośledzenie umiejętności współżycia społecznego .Dlaczego nigdzie w książkach z tamtego okresu nie mogę znaleźć dokładnych
informacji właśnie o tym co rodzice robili z tymi dziećmi ,że zachorowały?
Autor książki Km T. Susan Gingerich "Życie ze schizofrenią -poradnik dla rodzin" pisze ,że oskarżanie rodziców za stan ich dzieci skutkowało tym ,że rodziny były izolowane od dzieci a to pogarszało terapie.
Zgodzę się z tym ale tylko pod warunkiem ,kiedy rodziny zdecydowały się oddać dziecko, umownie do 10 roku życia, do zakładu psychiatrycznego ,ponieważ nie radziły sobie z wychowaniem.
W rodzinach bywa tak ,że nie każda matka , ojciec ,jest wstanie wychować dziecko w szacunku i miłości .Jestem wstanie zrozumieć osoby ,które z pewnością same przechodziły tragedie w życiu,
nie radziły sobie ze sobą i nie poradziły sobie z dzieckiem ,dlatego dla dobra dziecka oddają je do szpitala . Jestem rodzicem ,widzę ,że nie wiem jak wychować dziecko ,widzę ,że dziecko cierpi ,więc szukam pomocy u psychologów ,u psychiatrów.
Nie mogę jednak zgodzić się z twierdzeniem ,że rodzina jest wstanie pomóc w terapii wtedy gdy do szpitala trafia dorosła osoba ,nękana latami ,czasem 20 lat ,czasem 30 lat .
W tym momencie nie uwierzę takim opiekunom czy rodzicom w prawdziwe zamiary i szczerą chęć pomocy ,która jest uwarunkowana tym, że pacjent zniszczony psychicznie przez swoich oprawców -rodzinę ,opiekunów -reaguje na ludzi atakiem i agresją .Taka osoba jest leczona nie dlatego ,że rodzina martwi się o jego stan zdrowia ,lecz dlatego ,że zaczyna przeszkadzać w życiu innym ludziom,
którzy zaniepokojeni o swoje bezpieczeństwo zgłaszają rodzinie albo policji o chorej osobie .
W tym przypadku budowanie pozytywnych relacji z rodziną uważam za niezasadne i zakłócające proces leczenia pacjenta .Nie da się wymagać od dręczonego pacjenta ,nie szanowanego latami przez własną rodzinę aby uwierzył własnej rodzinie ,że nagle troszczy się o niego i przejmuje jego zdrowiem psychicznym i fizycznym. Autor książki pisze nawet ,że w koncepcji ,w której to opiekunowie ,rodzice poprzez manipulacje i wykorzystanie władzy rodzicielskiej zniszczyli zdrowie psychiczne człowiekowi ,są "przyczyną utraty zaufania pacjenta " do swojego lekarza.
Z moich obserwacji i doświadczenia choroby na własnej skórze ,widziałam ,że pacjenci ,którzy trafili do szpitala po 20 roku swojego życia nie byli zadowoleni z wizyt ze swoimi rodzinami .
Moi koledzy i koleżanki schizofrenicy ,którzy byli w trakcie leczenia i ci którzy już uświadomili sobie dlaczego chorują i jakie błędy w myśleniu popełniali ,że doprowadziło to ich do choroby ,unikają kontaktu z rodziną . Rozumiem to i uważam ,że nie prosto wybacza się lata cierpienia i niepotrzebnych tragedii .Moja rodzina i rodziny pacjentów teraźniejszych i byłych, miały wiele lat na naprawę swojego zachowania i braku szacunku wobec nas. Nie usłyszałam od swojej matki słowa: przepraszam ,za brak szacunku wobec mnie,
przepraszam za manipulowanie twoimi uczuciami ,
przepraszam za doprowadzenie ciebie do cierpienie ,za usunięcie ci dziecka ,za wywalenie z mieszkania w wieku 18 lat , za przyzwyczajenie do seksu ,do prostytucji,
przepraszam za doprowadzenie ciebie do schizofrenii!!!!
Zamiast tego usłyszałam kłamstwa i fałszowanie tego co zaszło ,udawanie ,że nic nie było ,nic nie stało się. Ale to nie ze mną .Nie zgadzam się na te parszywe udawanie ,nie akceptuje tego i nie mogę uszanować kogoś ,kto przypomina mi Hitlera .
W dzieciństwie czułam się tak samo co Żydzi albo niewolnicy czarnoskórzy ,nie szanowana ,bez żadnych praw ,gwałcona ,poniżana doprowadzana do stanu wyczerpania nerwowego. Dlatego jeżeli chodzi o mnie ,to ja dziękuje , nie potrzebuje takiej rodziny ,takiej matki ,takiej opieki.
Opowiadam się w takich przypadkach całkowicie za nie utrzymywaniem kontaktu z rodziną,
nie mogłam i nie mogę zaakceptować takich skrzywionych relacji rodzinnych opartych na fałszu i zgryzocie. W moim przypadku poczułam się lepiej i normalniej gdy całkowicie odcięłam sie od rodziny ,gdy zrozumiałam sobie i uświadomiłam jak bardzo manipulowali mną i moim życiem .

Jeżeli chodzi o ludzi o podobnych przeżyciach do mnie ,to myślę ,że wypadało by spytać się ich samych o to czy chcą widywać swoją rodzinę, czy są gotowi przebaczyć swojej rodzinie ,czy jednak wolą całkowicie odsunąć się .
Ale sprawą, która mnie najbardziej smuci jest fakt ,że lekarze so***ryzują się z oprawcami schizofreników. Czytam to i nie wierze temu co czytam ,jak można wyrażać wyrazy współczucia i zrozumienia dla zbrodniarzy ,którzy katują swoje dzieci i zarazem nie rozumieć ofiar dręczenia i upośledzania psychicznego .Jak to czytam to czuje się w tej chwili tak jak to ja byłabym winna temu ,że mnie upośledzono ,czuje się poniżona przez lekarzy ,którzy więcej zrozumienia pokazują rodzinom -zbrodniarzom ,oprawcom schizofreników .To tak jak by winić Żydów za sytuacje w jakiej znaleźli się w czasie wojny światowej a stawiać pomnik Hitlerowi przyłączając się do jego filozofii i usprawiedliwiając jego agresję w stosunków do Żydów. Nie mogę takiej postawy ani zaakceptować ,ani pozwolić na stawianie mnie i przedstawianie ludziom ,jako osoby samej sobie winnej za swoja chorobę. Nie mogę pozwolić na te kłamstw i udawanie ,że to rodzina będzie pokrzywdzona w momencie ,kiedy nie udziela się jej informacji o pacjencie, którego umyślnie upośledzili ,wykorzystując swoją bezkarność i władzę rodzicielską.

w Internecie przeczytałam o pomocy dla schizofreników ,którzy mogą udać się do domu pomocy i tam szukać wsparcia. Ludziom ,którzy nie są świadomi ,jak trzeba myśleć żeby być normalnym ,nie są wstanie same zorganizować swojego życia i utrzymać się ,

,polecam takie ośródki jak :

Mieszkania Chronione (MCh) prowadzone są w Jedliczu A, k. Grotnik, ul. Jedlinowa 42/44 w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Zacisze” Towarzystwa Przyjaciół Niepełnosprawnych. Do MCh mogą być kierowane osoby z zaburzeniami psychicznymi (głównie chorujące na schizofrenię

http://www.tpn.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=37&Itemid=15

Zasady przyjmowania
Osoby ubiegające się o przyjęcie do Mieszkań Chronionych winny przedłożyć następujące dokumenty:
wniosek o przyjęcie, (pobierz)
wniosek lekarski (pobierz),
orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie ZUS (jeśli posiada),
dokument potwierdzający wysokość dochodu,
wywiad środowiskowy (dotyczy osób kierowanych ze szpitala).
http://www.pck.pl/pages,11.html?gclid=CMXSmf--n78CFYQIwwodXJoA0Q
Pomoc socjalna świadczona przez PCK trafia rocznie do ponad 200.000 osób. Naszym zadaniem jest uzupełnianie opiekuńczej roli Państwa, wynikającej z Ustawy o pomocy społecznej. Potrzeby w tej dziedzinie są zawsze olbrzymie. Dla ich zaspokojenia pozyskujemy od społeczeństwa środki finansowe, produkty żywnościowe, różnego typu dobra materialne, które następnie przekazujemy potrzebującym. To właśnie od ofiarności i hojności darczyńców zależy zakres i skala pomocy, jakiej możemy udzielić
Całoroczne formy pomocy to:
• Dożywianie śniadania wielkanocne.
• Pomoc doraźna
• Ośrodki PCK - a wśród nich: noclegownie, domy pobytu dziennego, domy interwencji kryzysowej Ośrodki pomoc zaspokojenia opiekę lekarza lub psychologa.
• Opieka nad chorymi w domu
• Pomoc cudzoziemcom

http://www.drogadosiebie.pl/poradnie_specjalistyczne_i_stowarzyszenia/znajdz_dom_pomocy_spolecznej
Kierowanie do Domu Pomocy Społecznej:
Prawo do umieszczenia w Domu Pomocy Społecznej przysługuje osobie wymagającej całodobowej opieki z powodu wieku, choroby lub niepełnosprawności, która nie może samodzielnie funkcjonować w codziennym życiu, której nie można zapewnić niezbędnej pomocy w formie usług opiekuńczych.
W przypadkach najtrudniejszych ,gdy kontakt z pacjentem nie jest możliwy ,albo jest bardzo trudny,
pacjent musi prosić o pomoc lekarza ,który powinien dopilnować aby chory trafił do placówki pomocy całodobowej osobom psychicznie chorym. W tych przypadkach także uważam ,że trzeba pacjenta odsunąć od rodziny a informacje o leczeniu udzielić ośrodkowi pomocy schizofrenikom.
Moim zdaniem aż rodzina ,aż opiekunowie, są odpowiedzialni za świadome wychowywanie dziecka na osobę chorą psychicznie. To jest jedyna i podstawowa przyczyna schizofrenii!!!
Dlatego kontakt z osobami ,które wzbudzają i przypominają o cierpieniu i dręczeniu psychicznym takimi jak wyzwiska:
ty bękarcie , ty gówno warty ,ty ***, ty ***,
uniemożliwiali normalne relacje z otoczeniem ,upośledzali własne dziecko nie pozwalając na normalne życie i normalne reakcje ,normalne i logiczne mówienie i opisywanie własnych uczuć,
którzy wykorzystywali przeciwko własnemu dziecku słówka "nie " i to ,że dziecko nie wie jak myśleć żeby być normalnym i zdrowym,
,jest niekorzystny dla pacjenta i wywołuje niepotrzebne tragiczne wspomnienia z wcześniejszych relacji między dzieckiem a rodzicem zaburzając w ten sposób leczenie.
Świadczy o tym fakt ,że prawie wszyscy pacjenci, w czasie leczenia , po wyleczeniu , jawnie pokazują brak chęci utrzymywania kontaktu z rodziną i głośno i wyraźnie sami od początku leczenia ,mówią ,że byli krzywdzeni i traktowani jak gówno bez praw do normalnego życia ,bez prawa obrony i samodzielnego wyboru ,bez praw do szacunku .

Moja matka ,wykształcona pielęgniarka ,bardzo dobrze zauważyła ,że dziecko w Polsce nie jest chronione ,że to jak będzie przebiegało życie dziecka ,zależy od rodzica .Ludzie nie wtrącają się w wychowanie i nie pomagają dzieciom ,zostawiając rodzicom wolną rękę.
Dziecko nie wie jak myśleć żeby być normalnym i zdrowym ,całkowicie ufa rodzicowi, nawet wtedy gdy je niszczy .Nie nauczone bronić siebie samo ,ulegnie manipulacji rodzica.

w jaki sposób upośledzano dziecko
Autor książki Km T. Susan Gingerich "Życie ze schizofrenią -poradnik dla rodzin"

http://www.tpn.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=37&Itemid=15

- oficjalnie mówi się o zmianach biologiczno - chemicznych ,które dla pacjenta ani jego rodziny są bez znaczenia;

CO TO JEST SCHIZOFRENIA -PRAWDZIE PRZYCZYNY SCHIZOFRENII WG PACJENTKI

Prawdziwe przyczyny schizofrenii

Przyczyny schizofrenii są znane już od starożytności, już dawno poznano anatomie ,fizjologie ,
psychikę człowieka, juz dawno wiadomo ,że dziecko jest bardzo prosto upośledzić, bo nie jest wstanie obronić siebie przed opiekunami, przed manipulacją ,przed wykorzystaniem psychicznym. Dziecko do normalnego życia i funkcjonowania potrzebuje normalnych relacji z ludźmi, którzy je wychowują ,potrzebuje być wychowywane w szacunku do własnego życia , zdrowia i normalności .Ma takie same prawa co osoba dorosła i musi być traktowane tak aby mogło mieć warunki materialne i warunki w swoim rodzinnym domu takie aby pozwalały mu na dojrzewanie ,poznawanie siebie samego, swojego organizmu ,swojej psychiki ,otoczenia.
Normalność wg Daniela Kaczmarek (http://mbrokers.pl/psychologia/informacje/co-to-jest-normalnosc-i-nienormalnosc) zakłada, że dopóki jesteśmy tacy jak większość to jesteśmy akceptowani czyli nie uważani za nienormalnych. Większość z nas rozumie dlaczego nasz organizm np. z powodu wirusa grypy czasami nieprawidłowo funkcjonuje.
Jednak wszyscy schizofrenicy są wychowywani w rodzinach ,którzy dziecko traktują co gówno, co worek treningowy na który można na pluć, który można kopnąć, do którego można powiedzieć wszystkie obraźliwe słowa świata, którego nie traktuje się poważnie i z którym nie rozmawia się poważnie. W tych rodzinach nie ma normalnych relacji rodzic - dziecko ,gdzie dziecko jest traktowane z szacunkiem, gdzie na pytanie dziecka -co to jest ,czy to gryzie ,dziecko otrzymuje prawdziwą odpowiedź ,gdzie dziecku tłumaczy się ,dlaczego nie wolno tego dotknąć , dlaczego jest małe ,dlaczego nie rozumie tego słówka ,kim jest w społeczeństwie ,jak kształtuje sie własny charakter .
Takie zachowania są często obserwowane przeze mnie na obserwując inne rodziny. Pewnego razu jadąc autobusem ,spotkałam matkę z dwójką fajnym ,siedmioletnich dziewczynek .Podsłuchałam ich rozmowę i to w jak ładny sposób zadawały pytania na które ich matka udzielała poważnych, zgodnych z prawdą odpowiedzi. Widać było ,że dziewczynki są pod dobra opieką ,że czują się szczęśliwe i bezpieczne w jej towarzystwie, że chcą z nią przebywać i jej słuchać.
to jest jeden z modelu rodziny ,gdzie dziecku daje się szanse na normalne dojrzewanie .
Jednak często też widzę rodziny ,gdzie do dziecka odpowiada się krzykiem ,gdy przy trzy letnim dziecku krzyczy się brzydkie słówka ,gdzie dziecko nie może wyrazić swoich uczuć ,swojego zdania ,gdzie wszelkie oznaki normalnego życia i chęci normalności są upośledzane a dziecko nie rozumiejąc dlaczego traktuje się jak gówno ,jest cały czas smutne ,nie bawi sie z innymi dziećmi ,
nie cieszy własnym życiem ,ze strachu nie mówi i nie pisze własnymi słowami .
I to właśnie jest rzeczywistość w której w skrócie dorasta osoba, ofiara wychowywana na schizofrenika.
Są ludzie ,którzy w tym momencie powiedzą ,że im było gorzej ,bo przeżyli wojnę światową,
obozy koncentracyjne, poniżenie przez Niemców i jakoś nie są chorzy psychicznie .
a no właśnie ,dlaczego jedni przeżywają tragedie ,cierpienie nie zwariują a inni tak.
Dlatego ,że trzeba odróżnić cierpienie człowieka ,także dziecka ,które nie jest upośledzane i dziecka ,które jest upośledzane i skrzywia sie jego poznawanie ludzi i świata.
Co to znaczy upośledzane?
Otóż to co napisałam wcześniej. Relacje ,które buduje sie z dzieckiem od momentu urodzin są upośledzane a dziecko traktowane podobnie co Żydów w czasie wojny albo niewolników podczas niewolnictwa w Ameryce. Dziecko wychowywane na schizofrenika nie może funkcjonować normalnie we własnym rodzinnym domu ,nie może normalnie rozmawiać , odpowiadać ,odczuwać.
Każda oznaka normalności , wyrażania swoich uczuć , mówienia ze zrozumieniem są tępione i atakowane .Rodzice krzyczą do dziecka ,pozwalają tylko na nielogiczne wypowiedzi ,idiotyczne zachowania ,głupkowate ,nienormalne odruchy.
Dziecko jest kontrolowane pod względem zachowania , reakcji, myślenia. Każde słowo ,które wypowiada jest cenzurowane .Tylko nieprawdziwe informacje ,które dziecko wypowiada jest dozwolone ,tylko nienormalne, nieprawidłowe myślenia może odczuwać dziecko i głośno wypowiadać. Jednym słowem dziecko może tylko nienormalnie ,nieprawidłowo mówić ,czuć,
wyrażać się .
Upośledzanie dziecka i kontrola nad tym żeby mogło tylko nienormalnie i nieprawidłowo funkcjonować, jest silne ,że dziecko ze strachu o swoje życie ,nie mogąc normalnie żyć ,odbierać normalnych informacji , wyłącza siebie i swój umysł z życia .Nie bawi się z dziećmi, nie rozmawia z dziewczynkami ,nie mówi własnymi słowami ,nie pisze własnymi słowami.
Wstydzi się przyznać ,że jest mu źle we własnej rodzinie ,wstydzi się poprosić o pomoc .
Nie czuje się bezpiecznie we własnej rodzinie ,nie ma w rodzinie ani w osobach bliskich oparcia ,gdyż zazwyczaj brat , wujek ,ciocia ,kuzynka ,nie wtrącają się w wychowanie drugiej osoby i akceptują nękanie psychiczne w rodzinie.

ROLA PIENIĘDZY W UPOŚLEDZANIU OFIARY SCHIZOFRENI
Rodzice wykorzystują wpływ pieniędzy na życie człowieka i ukierunkowują nieuświadomione dziecko
na myślenie o pieniądzach do tego stopnia ,że pozwalają mu czuć się bezpiecznie i akceptowane dopiero wtedy gdy dziecko upiera sie na pieniądzach I TYLKO O NICH MÓWI I NA ICH SŁOWO REAGUJE!!!!. Schizofrenicy ,którzy trafiają do szpitala są tak mocno ukierunkowani o myśleniu o pieniądzach ,że nie odbierają innych informacji niż te gdy słyszą słowo pieniądz. Dochodzi do takiego absurdu ,że chory pacjent w piciu i w jedzeniu widzi pieniądze:
picie jest dla schizofrenika drogie albo tanie ,za drogie albo za tanie ,
tak samo jedzenie jest drogie ,za drogie, za tanie.
To dziecko nie widzi samo siebie ,bo nie rozumie i nie wie jak trzeba pomyśleć ,żeby widzieć ludzi ,widzieć siebie ,bo nie pozwala mu się myśleć ,zastanawiać ,rozumieć. Wszyscy schizofrenicy są zgodni do tego ,że gnębiono ich psychicznie i obrażano w momencie gdy chcieli pomyśleć, zastanowić ,rozumieć.
Najczęściej wymawianymi przez lata nękania w rodzinie są słowa:
nie pieniądze nie,
nie od kasy nie , nie dla pieniądze nie , nie za pieniądze nie!!!!!!!!!

Co jest błędem myślowym ,gdyż wszyscy ludzie dobrze wiedzą ,że to nie jest prawda i ,że właśnie tak od pieniędzy tak ,tak za kasę tak, tak pieniążki tak
tak aż pieniążki tak ,tak aż od pieniążków tak

ROLA SŁÓW JAKIMI ROZMAWIAJĄ RODZICE ZE SWOIMI OFIARAMI

Kontrola nad tym co dziecko mówi, co odpowiada , jakimi słowami wolno posługiwać się dziecku w rodzinie uniemożliwia prawidłowe myślenie dziecku ,obronę swojej osoby .
Rodzic ukierunkowuje myślenie dziecka i jego skupienie się na rzeczach materialnych tak bardzo ,że dziecko nie rozumie kim jest w rodzinie ,kim jest w społeczeństwie ,jak musi myśleć żeby było normalne, zdrowe ,szczęśliwe.
Dziecko, które poprzez nękanie psychiczne zwraca uwagę na to kim jest w rodzinie
nie rozumie ,że w świecie wszystko jest albo nie jest ,że ludzie są albo nie są ,że wszyscy jesteśmy ,
lub nie jesteśmy. w jego słowniku, w jego głowie brakuje takich słów ,bo rodzina nie rozmawia tymi słowami z dzieckiem i nie tłumaczy mu kim jest w rodzinie:
dla mamy jesteś córeczką,
dla taty jesteś córeczką
ale dla babci nie jesteś córeczką ,lecz jesteś wnuczką
dla dziadziusia jesteś wnuczką ,nie jesteś córeczką,
natomiast dla mamy nie jesteś wnuczką ani nie jesteś sąsiadką
dla nauczycielki jesteś uczniem , jesteś dziewczynką ,nie jesteś chłopczykiem ,
dla sąsiadki jesteś sąsiadką ,nie jesteś wnuczką , nie jesteś uczniem ,nie jesteś córeczką,
dla koleżanki jesteś koleżanką ale nie jesteś wnuczką, nie jesteś córeczką , nie jesteś chłopczykiem
Podobnie jest z rzeczami ,które nas otaczają :
to jest ołówek ale nie jest długopis, nie jest gumka , nie jest cukierek
to jest woda ,a nie jest sok cytrynowy ,nie jest kawa , nie jest napój pomarańczowy,
to jest kura a to nie jest krowa , nie jest kogut ,nie jest wróbelek, nie jest przepiórka
to nie jest cebula ,tylko to jest jabłko
to nie jest marchewka ,to jest pietruszka
Niestety tymi kategoriami nie wolno było myśleć dziecku w rodzinie ,dlatego dzieci te nie widziały innych ludzi , tego kim są ,jakie są .Zamiast tego reagowały na to co człowiek ma albo nie ma ,na to co same miały albo nie miały:
nie ma głowy, nie mam słuchu. nie mam jedzenie , nie mam wody ,
nie mają wody , nie mają pieniędzy ,mają pieniądze,
nie mam mamy ,nie mam taty itd
To całkowite uniemożliwianie mówienie o sobie swoich pragnieniach ,popełniania własnych bledów i formowania samodzielnego swoim myśli ,wykorzystywanie władzy rodzicielskiej przeciwko i na szkodę dziecko systematycznie ,rok po roku uniemożliwiały i upośledzały poznawanie przez dziecko samego siebie swojego oraganizmu

2014-07-02 10:31:45

przez gość

cytuj moderacja

twoich czerwonych wypocin dziwko nikt nie czyta:D

SS Schizophrenics

2014-07-02 10:35:25

przez gość

cytuj moderacja

jedyne słowa jakie uznajemy to słowa Main Kampf Władcy świata Adolfa Hitlera o rasie Aryjskiej i psiej polszewickiej:D

SS Schizophrenics

2014-07-03 08:38:26

przez gość

cytuj moderacja

czerwona dziwko każdy wie co sie odbywa w domach pomocy i psychiatrykach,że tam nie sie żadnych praw i przywiązuje się przymusowych pajcentów do łóżek na śmierć,dlatego my Schizofrenicy popieramy Euatnazje i Aborcja Zieg Hail !!!

SS Schizophenics

2014-07-03 08:43:07

przez gość

cytuj moderacja

domy pomocy społecznej i psychiatryki śa domami zagłady i izolacji komunistycznego obozu zagłady jakim jest polska:D Zieg Hail Humanitarnemu Adolfowi Hitlerowi Władcy Świata!!!

SS Schizophrenics

2014-07-03 13:40:55

przez gość

cytuj moderacja

*** szaleje choć nie umie speaking in english language,defekty mózgu sie z ciebie smieją ***:D

SS Schizophrenics

OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Potrzeba leczenia szpitalnego

Leczenie większości osób cierpiących na schizofrenię dokonuje się w pobliżu miejsca zamieszkania.W proces ten zaangażowane są zespoły terapeutyczne złożone z lekarzy, pielęgniarek, pracownikówsocjalnych, terapeutów zajęciowych, psychologów oraz pracowników opieki...

więcej