Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam wszystkich serdecznie. Leczę się na schizofrenie prawie 6 lat. Co jakiś czas pani doktor zmniejsza mi dawkę leku. W maju z apra 15 zeszłam na 10. Podejrzewam że mogę być w ciąży. Bardzo się martwię że tabletki mogą zaszkodzić płodowi 😓 w czwartek mam psychiatrę a w następny czwartek ginekologa. Czy któraś z was brała leki w ciąży i urodziła zdrowego dzidziusia ? Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Myślałem że diagnozę pokazuje tomograf i od tego się zaczyna wyznaczanie leków, a nie dopiero od szpitala. Jak sale są kilkuosobowe to zafajnie to nie wygląda. Kiedyś za granicą mieszkałem w pokoju 6 osobowym i długo nie wytrzymałem .
3 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Bardzo proszę o pilną odpowiedź jaki jest najlepszy oddział Psychiatryczny w Poznaniu? Głównie chodzi o silna depresje
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Czy to forum w ogóle żyje? Nikt nic nie odpowiada
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
[CYTAT] magda,,,,,///// 27-01-2024, 17:17:52 [CYTAT] florek312 26-01-2024, 18:03:59 Przeżywałem dokładnie to samo co wy, też mnie nic nie interesowało, nudziło, mimo, że nic nie robiłem byłem cały czas zmęczony. Leki prócz tych na sen zawsze biorę z rana, oprócz depratalu i piracetamu biorę tez lecytynę, kwasy omega, magnez i witaminę b. Można spróbować zwiększyć dawkę, ale wiadomo jak jest, lepiej ustalić to z lekarzem. Jakby to głupio nie brzmiało trzeba też spróbować przestać o tej pustce w głowie myśleć, pewnie myślicie teraz, ale jak to zrobić skoro tylko to mam i na niczym innym skupić się nie mogę - trzeba się postarać a deklaruje, że małymi kratkami będzie to coraz łatwiejsze, aż uświadomicie sobie, że to już za wami. W monarze poznałem człowieka, który właśnie z takim nastawieniem z tego wyszedł. Przepraszam za dłuższe nie odpisywanie, ale przechodziłem właśnie do swojej tymczasowej pracy marzeń. Życie jest super! Pamiętajcie i nie poddawajcie się.[/CYTAT] Ja już się powoli poddaje jest chyba coraz to gorzej, leże cały dzień i patrzę tempo w sufit:(((( zastanawiam się już nad psychiatrykiem tylko czy to coś pomoże ? O ile nie pogorszy stanu , niewiem już co robić .... A słyszeliście coś na temat Tms? To jakaś stymulacja magnetyczna mózgu niewiem czy to coś by pomogło ;(((((((([/CYTAT] I jak u Ciebie ?
2219 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Osoba przychodząca na warsztat np. do Janusza Sztencla przychodzi zazwyczaj z jakąś sprawą czy problemem do rozwiązania. Nie nastawia się, że będzie obrażana czy nieszanowana przez prowadzącego warsztat. Jeżeli prowadzący wykorzystuje swoją pozycję do załatwiania swoich osobistych spraw kosztem przypadkowych uczestników jego warsztatów to znaczy, że jest osobą nieetyczną i zapewne ma dużo problemów z sobą i swoim poczuciem wartości czym powinien zająć się w pierwszej kolejności nim zajmie się pracą z ludźmi. To jakim człowiekiem jest prowadzący to już powinien on sobie sam na to pytanie odpowiedzieć. Wiadomo, że w każdym zawodzie są ludzie na swoim miejscu i tacy na których trzeba szczególnie uważać. Przed tymi drugimi warto jest ostrzec innych, tak aby mogli wybrać kogoś bardziej profesjonalnego, na poziomie i etycznego.
210 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Ja miałem psychozę alkoholową 4 lata temu nie mam schizofrenii ale leki jeszcze biorę żebym nie miał nawrotu.
2 komentarz
ostatni 23 dni temu  
Brintellix 5 mg, mężczyzna 50 lat. Po trzech miesiącach brania niezauważono poprawy stanu zdrowia. czyli nie działa tak jak się spodziewano. Pierwsze 2 tygodnie skutki uboczne związane z rozpoczęciem terapii - lęki, rano masakryczne, wieczorem mniejsze. Te objawy minęły. Podczas całego leczenia: poważne zatwardzenie, niemożność ejakulacji i orgazmu, lekkie osłabienie popędu, budzenie się w środku nocy. Te objawy minęły dopiero po odstawieniu leku. Lek odstawiony z powodu skutków ubocznych. Ciekawe jest że ten lek jest polecany jako ten który nie daje objawów seksualnych jako alternatywa dla SSRI. Zaburzenia ejakulacji pojawiły się już w 4-tym dniu terapii. Znam jeszcze jedną osobę która miała takie same objawy związane z seksem podczas terapii 10 mg
62 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: