FORUM POST

« Powrót do forum

Odpowiedź

Temat: Ludzie piszą bardzo żle o Szpitalu w Ciborzu na podstawie praktycznego przebywannia.

2016-08-01 13:57:59

przez gość

cytuj moderacja

To jest prawda . Nic się nie dzieje , tylko leki otumaniające , powodujące spanie , otępienie . praktycznie nie ma terapii. Najlepiej dla szpitala , jak mają ludzi za kratami . Przywożą ludzi z tzw . "łapanki " , z ulicy , jak we wojnę . i najlepiej jak "IM" " mogą postawić najcięższe choroby. A gdzie jest , że w diagnozowaniu nie ma pomyłek ?, a przecież nie ma ludzi nieomylnych itp. Dziś ludzie niektórzy po 6 razy zmieniają np : lekarza rodzinnego i mają do tego prawo , bo np : "coś IM nie pasuje " , bo nie chcą itp. A tu jak przestępcy najwyższego kalibru . Wszyscy wymieszani jak owoce w kompocie . Zresztą czego można spodziewać się w obiektach z przed 1939 roku,które były wybudowane i służyły w latach 1936 itp, dla kogoś innego i w innych celach . Tam chyba panują i dominują w przenośni zwane " z. duchy " .

Odpowiedzi:

2016-08-01 14:34:00

przez gość

cytuj moderacja

Historia Szpitala Psychiatrycznego w Ciborzu , może nawet dla niektórych chorych z rodzin patriotycznych , żle się kojarzyć , żle wpływać . Przecież wystarczy przeczytać o owych obiektach . Był to Tiborlager ,niem. - jako dawne osiedle wojskowe od 1934 roku , czyli przed II-gą wojną św. , władze niemieckie podjęły budowę koszar przeznaczonych dla Wehmachtu. 21.06.1940 r w wydzielonej części koszar utworzono Oflag III B Tiborlager - obóz jeniecki dla oficerów .. resztę czytać np : w internecie , encyklopedii .. Przygnębiające , że w obecnych czasach przywozi się ludzi do owych obiektów , gdzie jest to odstraszające, dla tych , których pozbywa się możliwości stanowienia o sobie , a są tam o różnym stopniu chorób ludzie , a nawet może i pomyłkowo, bo "Ci " się nie mylą , co nie pracują , tak mawia się potocznie .

2016-08-02 10:02:21

przez gość

cytuj moderacja

W tym szpitalu na siłę "niektórych " pacjentów robi się chorymi , najlepiej schzofrenia to choroba , niemalże dla każdego . Jak długo będzie utrzymywać się takie szpitale , w których głównie chodzi o statystykę i pozyskanie środków pieniężnych z NFZ . Kto odpowie , za to , że niszczy się zdrowie ludziom, tym , którym nie wolno, kto odpowie , że od tych wszystkich leków ludzie tyją , kto wżmie się za to , że jak piszą ludzie , że jakaś lekarz jest chamska , że to służy też wojskowym . IM może , i może służyć , gdy idą na półroczne psychiatryczne leczenie , bo idą na emeryturę , ale niepotrzebnie niszczy się tych , których nie powinno , a dla prawdziwie chorych nie ma wówczas miejsc , środków , właściwej terapii itp.

2016-08-03 07:19:33

przez gość

cytuj moderacja

Zlikwidować szpital w Ciborzu , to jest jak lagier , ludzi traktują ohydnie . Na przy mós karmią , pod kontrolą szkodliwymi lekami , tabletkami , powodującymi wyniszczenie człowieka , tycie . Tu działają prawdopodobnie obce organizacje z przed drugiej wojny , gdy były tu Prusy. Takie organizacje różnego kalibru są nadal na terenach Niemiec , z przed 1939 roku .Ponieważ granice są zniesione , więc różnej maści takie organizacje prawdopodobnie istnieją , np : może "komando", które ma możliwość podsłuchać , a następnie złapać , i może dostarczyć do takiego , po pruskiego obiektu, zwanego szpital psychiatryczny , bo właśnie takiego gatunku szpital może mieć " żelazne parawany " . , gdzie był od 1936 r. jako lagier. Nie dać ani grosza z NFZ na Szpital zwany Psychiatryczny w Ciborzu, koło Świebodzina . Jest to niszczenie Polaków , przez dawanie pieniędzy podatników polskich , na niszczenie Polaków . Szybko sprawę zbadać , nie wiadomo , ale coś jest chyba w tym kierunku , może być na rzeczy .

OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Czy do psychiatry potrzebuję skierowania?

Psychiatra należy do grupy lekarzy specjalistów, do których nie ma potrzeby posiadania skierowania od lekarza rodzinnego. Psychiatrzy pracują przede wszystkim w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradniach Leczenia Nerwic, ale także...

więcej