Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Brintellix 5 mg, mężczyzna 50 lat. Po trzech miesiącach brania niezauważono poprawy stanu zdrowia. czyli nie działa tak jak się spodziewano. Pierwsze 2 tygodnie skutki uboczne związane z rozpoczęciem terapii - lęki, rano masakryczne, wieczorem mniejsze. Te objawy minęły. Podczas całego leczenia: poważne zatwardzenie, niemożność ejakulacji i orgazmu, lekkie osłabienie popędu, budzenie się w środku nocy. Te objawy minęły dopiero po odstawieniu leku. Lek odstawiony z powodu skutków ubocznych. Ciekawe jest że ten lek jest polecany jako ten który nie daje objawów seksualnych jako alternatywa dla SSRI. Zaburzenia ejakulacji pojawiły się już w 4-tym dniu terapii. Znam jeszcze jedną osobę która miała takie same objawy związane z seksem podczas terapii 10 mg
62 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Witam od dawna leczyłem się na OCD, brałem dużo leków z grupy SSRI itp, ostatnio przez dwa lata brałem Pregabaline w dawcę 300 mg oraz Depakine Chrono w dawcę 1000 mg do Września ubiegłego roku, Pregabaline odstawiłem w Maju, odstawiałem ją spokojnie od Stycznia, jakoś półtora tygodnia temu zaczęło się u mnie coś dziwnego, mam bezsenność, brak apetytu, depresje, mocno obniżone emocje, ledwo pije, co to może być, ten stan przechodzi jak wezmę Lorafen ale nie mogę całe życie brać Lorafenu, bo się uzależnię na razie wziąłem go dwa razy, obecnie biorę od tygodnia Effectin w dawcę 150 mg i Pregabaline w dawcę 150 mg ale nic na razie wielce się nie zmieniło co mogę zrobić? Do tego dochodzi brak zainteresowania kontaktem między ludzkim, niedawno temu miałem wypadek w pracy i brałem Clindamecynę, do tego jest mi zimno czy to już końcówka ?
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
jjesteś zaopatrzona w jakieś podstawowe w sumie swiadczenia typu, jakaś rena?-
8 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Witam wszystkich serdecznie. Leczę się na schizofrenie prawie 6 lat. Co jakiś czas pani doktor zmniejsza mi dawkę leku. W maju z apra 15 zeszłam na 10. Podejrzewam że mogę być w ciąży. Bardzo się martwię że tabletki mogą zaszkodzić płodowi 😓 w czwartek mam psychiatrę a w następny czwartek ginekologa. Czy któraś z was brała leki w ciąży i urodziła zdrowego dzidziusia ? Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Cześć, Od 2 miesięcy biorę fluoksetynę. Widzę, że mam mniej negatywnych uczuć, ale również mniej pozytywnych. Jestem gdzieś 'na środku' - w zawieszeniu. Mam obojętność emocjonalną - czy jest dobrze czy źle, wciąż mam podobny, neutralny nastrój. Nie wiem czy jestem obojętny czy już nieczuły. Czy spotkaliście się z podobnymi objawami? Pozdrawiam
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Nie, nie jestem Michael, sorki ze nie odpisuje. Ale sie tutaj na tym forum zrobił SZTUCZNY TŁOK !!! Jak ci mija dzień ?
120 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
Dziękuję za odpowiedzi. No właśnie twierdzi, że tamte testy zostały sfałszowane. Trzeciemu dziecku nie robił testów, twierdzi, że i tak by były przekupione na korzyść tej partnerki, która wg niego współpracowała z mafią. Z dziećmi kontakt marny, twierdzi, że matki utrudniają. Ta ostatnia go poblokowała - telefony, fb itp. , więc twierdzi, że nie będzie się z nią szarpał. No właśnie on bardzo chce dzieci, mówi, że wreszcie poznał uczciwą kobietę i chce mieć normalną rodzinę. W końcu ma już 42 lata. Dla mnie jest cudowny. Pytanie czy niepalenie marihuany pozwala mi czuć się bezpiecznie. Chyba, ze to prawda co mówi i po prostu miał pecha w życiu.
4 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Wydaję mi się, że tak. Hormony są rozregulowane, nie widzi się najczęściej słońca... Pytanie czy te nocki są naprzemiennie z innymi zmianami i czy są o wiele lepiej płatne.
2 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Reklama:
Reklama: