FORUM POST

« Powrót do forum

Odpowiedź

Temat: Bezpłatna grupa wsparcia - Poznań!!

2010-09-16 23:37:21

przez gość

cytuj moderacja

Witam serdecznie,

w imieniu Stowarzyszenia Osób i Rodzin na Rzecz Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychiatrii Środowiskowej "Integracja" z Poznania,zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w warsztatowej grupie wsparcia z elementami treningu umiejętności społecznych.Pierwsze spotkanie odbędzie się 6.października (środa) o godzinie 18.00.Spotkania będą odbywać się raz w tygodniu i trwać ok.1,5h.W trakcie zajęć osoby prowadzące (studentki psychologii z doświadczeniem w prowadzeniu grup warsztatowych dla osób z zaburzeniami psychicznymi) planują poruszyć tematy m.in. emocji,asertywności,komunikacji niewerbalnej.Są to jednak tylko wstępne założenia,gdyż tak naprawdę cały plan spotkań grupy tworzony będzie w oparciu o potrzeby i opinie Członków!

Zachęcam do dołączenia do naszej grupy chętne osoby z Poznania i okolic!Zgłoszenia,pytania itp. proszę wysyłać na adres mailowy:
[email protected]

Przy okazji zapraszam również do wzięcia udziału w 9.Dniu So***rności z Osobami Chorującymi na Schizofrenię,który odbędzie się 19.września (niedziela) w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu!Program dnia zaczyna się mszą świętą o godz.10.00,a kończy ok.16.30 pokazem filmu "Solista".

ZAPRASZAM!!!

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Joanna S.

Brak odpowiedzi na dany temat

OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Czy leki psychotropowe może przepisać tylko psychiatra?

Nie. Lekarze innych specjalności także mogą przepisywać leki psychotropowe.Ale z uwagi na wiedzę i praktykę opiekę nad pacjentami z zaburzeniami psychicznymi powinni sprawować lekarze psychiatrzy. Dopuszczalne jest natomiast przedłużanie...

więcej