FORUM POST

« Powrót do forum

Odpowiedź

Temat: Szukam odpowiedzi

2016-12-20 09:01:49

przez damian93

cytuj moderacja

Witam mam problem mianowicie byłem u psychiatry stwierdzono podstawy schizofrenii będę jeszcze oglądany pod tym kontem bo za pierwszym razem nie mogą podjąć decyzji, zaczęło się jak miałem 18 lat i zaczęły mnie nawiedzać demony, przychodziły do mnie w nocy, widziałem je w lustrach i w ogóle byłem u księdza nie pomógł, omamy były do takiego stopnia że nie zostawałem sam w domu nie sprzątałem bo gdy było za głośno słyszałem szelesty, trzaski, uciekałem z domu byle by ktoś był, nie mogłem patrzeć w lustra, doszło obgadywanie każdy się patrzył na mnie nawet moja dziewczyna ''była'' miała twarz demona jak się budziłem, podsłuchiwałem rodzinę czy ze mnie się nie śmieją nadal to robię, zostawiłem prace bo wpadałem w obsesję i lęki ktoś jest we mnie i mówił do mnie że mam zrobić to i to mam podnieś tak i tak dotykać tego tak i tak bo ktoś umrze, robiłem to i robię bo boję się, że umrze ktoś, napady agresji, myśli samobójcze ogólnie w głowię sieczka, co do demonów jestem pewien, że chcą żebym przeszedł na ich stronę bo jestem im do jakiegoś planu potrzebny, odstawiłem leki mam iść 29 znowu do psychiatry, słyszę nie zawsze ale słyszę szepty, miałem ostrą przygodę z ćpaniem też przez te demony bo się bałem wracać i ćpałem wpadłem w straszne bagno, do tego stopnia, że było pogotowie i dobrze że żyje powiedzieli. zjadłem 3 szyszki bielunia pogryzłem i zjadłem 4 dni nie można było się dogadać ze mną, wróciłem w majtkach do domu nie do opisania to było, był kryształ i inne gówna odstawiłem, ale męczę się od 18 roku życia i nie śpię sam bo coś do mnie przychodzi raz jest lepiej raz gorzej.

Brak odpowiedzi na dany temat

OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Czy depresja to słabość charakteru?

Masz obniżony nastój, utraciłeś zdolność do odczuwania radości, czujesz osłabienie i nadmierną męczliwość, które prowadzą do ograniczenia Twojej codziennej aktywności, masz coraz większe problemy z koncentracją uwagi i spaniem?...

więcej