REDAKCJA

Regulamin serwisu Schizofrenia.pl

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z usług świadczonych przez firmę Medforum Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Brynowskiej 70, 40-584 Katowice, użytkownikom portali Grupy Medforum.

Zasady ogólne

Właścicielem serwisu Schizofrenia.pl jest firma Medforum Sp. z o.o. Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego, są zastrzeżone.

Użytkownik ma prawo do pobierania oraz drukowania całych witryn lub fragmentów serwisu internetowego Schizofrenia.pl, pod warunkiem, że nie naruszane są prawa autorskie oraz prawa dotyczące znaków towarowych należących do firmy Medforum Sp. z o.o. lub innych podmiotów.

Żadna część serwisu Schizofrenia.pl nie może być kopiowana w celach komercyjnych w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody Medforum Sp. z o.o.

Medforum Sp. z o.o. dołoży odpowiednich starań, aby informacje umieszczane na jej stronach były wyczerpujące i aktualne, ale nie zobowiązuje się do określenia stopnia ich dokładności ani konieczności stałego uaktualniania wszystkich danych.

Firma Medforum Sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność informacji przedstawionych na stronach serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w części lub całości serwisu bez uprzedzenia. Ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem informacji przedstawionych w serwisie ponosi sam użytkownik.

Współpracując z wieloma instytucjami zamieszczamy na stronie Schizofrenia.pl linki do naszych partnerów i klientów, które umożliwiają bezpośrednie przekierowanie na ich strony internetowe, jednakże Medforum Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone na tych stronach.

Regulamin Forum

Niniejszy regulamin określa zasady i warunki korzystania z forum dyskusyjnego znajdującego się na stronach serwisu Schizofrenia.pl

Forum jest usługą świadczoną drogą elektroniczną przez firmę Medforum Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Brynowskiej 70, 40-584 Katowice.

Forum umożliwia Użytkownikom bezpłatnie zamieszczanie swojej opinii na określony temat oraz poznawanie i komentowanie wypowiedzi innych osób.

Każdy odwiedzający Forum może zapoznać się ze zgromadzonymi tam wypowiedziami. Publikowanie własnych wypowiedzi (wpisów) i zakładanie nowych wątków nie wymaga wcześniejszej rejestracji i zalogowania się na Forum. W takim przypadku nasza wypowiedź będzie anonimowa, a wpis wyświetlany będzie jako "gość". Natomiast po wykonaniu rejestracji oraz zalogowaniu się, wpisy będą się wyświetlały z podanym przy rejestracji loginem.

Medforum Sp. z o.o. - wydawca Forum nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Użytkownik Forum publikuje swoje komentarze, opinie i poglądy na własną odpowiedzialność.

Medforum Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do usuwania, blokowania bądź edycji wypowiedzi zawierających treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwe oraz naruszające zasady netykiety. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Medforum Sp. z o.o. jako właściciel serwisu Schizofrenia.pl nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, lub też na żądanie uprawnionych organów państwa.

Uczestnicy Forum poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach Forum wyrażają zgodę na publikowanie tych treści na portalu Schizofrenia.pl oraz innych mediach wydawanych przez Medforum Sp. z o.o.

Medforum Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmian, modyfikacji i/lub wycofania zawartość Forum oraz dostępu do niej bez uprzedzenia.

Niniejszy regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. Medforum Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Jeśli nie zgadzasz się z powyższymi zapisami Regulaminu serwisów należących do firmy Medforum Sp. z o.o. prosimy o opuszczenie naszej strony.

Ostatnia aktualizacja: 7.05.2009 r

NASZ PARTNER

Get Adobe Flash player

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco. Otrzymuj najnowsze informacje związane z naszym portalem.
ok
OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Jakie są rodzaje zaburzeń schizofrenicznych?

Żeby rozpoznać schizofrenię jej objawy muszą być obecne przez pewien okres (1 miesiąc).

więcej