REJESTRACJA

Dane logowania

Dane osobowe

Informacje zawodowe

Adres miejsca pracy

Weryfikator

Zgoda na przetwarzanie danychss

INFORMACJA O PRAWIE DO COFNIĘCIA ZGODY

W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych (imię i nazwisko, adres korespondencyjny, adres e- mail, numer telefonu, informacje dotyczące wykonywanego zawodu, płeć, wiek, dane o pracy) przez MEDFORUM sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-584) ul. Brynowska 70 wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach pod numerem KRS 0000269937 w celu:

Podaję moje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałam/ zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej, przedstawionej mi przez MEDFORUM sp. z o.o. dotyczącej zasad przetwarzania moich danych osobowych w wyżej wymienionym celu i przysługujących mi w związku z tym prawach, zgodnej z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych), (Dz. U. UE. L Nr 119, str. 1) – dalej „RODO”.

Oświadczam, że zanim wyraziłem/wyraziłam niniejszą zgodę zostałem/zostałam poinformowana, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę oraz, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Klauzula informacyjna jest dostępne pod adresem: Klauzula informacyjna

NASZ PARTNER

Get Adobe Flash player

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco. Otrzymuj najnowsze informacje związane z naszym portalem.
ok
OSTATNIE NA FORUM
ANKIETA
PORADA SPECJALISTY

Czy wg Ciebie leki psychotropowe są bezpieczne?

Głosuj

Czy depresja to słabość charakteru?

Masz obniżony nastój, utraciłeś zdolność do odczuwania radości, czujesz osłabienie i nadmierną męczliwość, które prowadzą do ograniczenia Twojej codziennej aktywności, masz coraz większe problemy z koncentracją uwagi i spaniem?...

więcej